Aplikuj z nami!

 Masz pytania?

Tutaj znajdziesz odpowiedzi.

Dlaczego mam się rejestrować w serwisie?

Jest to niezbędne abyś mógł w pełni korzystać z zasobów serwisu praca.nowiny.pl. Tylko zarejestrowani użytkownicy mają możliwość aplikowania na zamieszczone w serwisie oferty pracy. Rejestracja jest bardzo łatwa i bezpieczna. Bez rejestracji możesz swobodnie przeglądać zamieszczone w serwisie oferty pracy.

Jak się zarejestrować?

W celu zarejestrowania nowego konta użytkownika musisz wypełnić odpowiedni formularz dla  osób prywatnych. Formularz rejestracyjny dla osoby prywatnej znajdziesz po kliknięciu linku Zaloguj lub Załóż konto w stopce strony w dziale Pracownik. UWAGA! Wybierz typ konta – „Jestem kandydatem przeglądającym oferty pracy”.  Jeśli poprawnie wypełniłeś zgłoszenie kliknij "rejestruj" następnie otrzymasz od nas e-mail na podany w formularzu adres poczty elektronicznej z prośbą o potwierdzenie rejestracji konta. W celu potwierdzenia kliknij w link znajdujący się w treści e-maila, od tej chwili będziesz zarejestrowanym użytkownikiem serwisu praca.nowiny.pl i będziesz mógł aplikować na wybrane ogłoszenia.

Jak zmienić hasło do mojego konta?

Jeśli zdecydujesz, że chcesz zmienić hasło do swojego konta w praca.nowiny.pl wystarczy jak zalogujesz się i wybierzesz opcję "zmiana hasła" dostępną w linku Moje konto. Następnie podaj nowe hasło i ponownie powtórz je w celu uniknięcia błędu, kliknij "zapisz" od tego momentu nowe hasło jest aktywne.

Jak zmienić moje dane?

Wszelkie dane jakie wprowadziłeś w ramach swojego konta możesz w każdej chwili modyfikować. Po zalogowaniu do konta w praca.nowiny.pl i wybraniu zakładki "Moje dane" masz możliwość wprowadzenia zmian. Każda zmiana danych wymaga kliknięcia w "zapisz".

Zapomniałem hasła, co mam zrobić?

Jeśli zapomniałeś hasła do swojego konta, wystarczy że skorzystasz z opcji "przypomnienie hasła" dostępnego na stronie logowania. W formularzu podaj swój adres e-mail i kliknij "wyślij hasło" nasz system wyśle na zarejestrowany adres hasło do Twojego konta.

Jak wyszukać interesujące mnie ogłoszenia?

Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki. Wybierz region oraz interesującą Cię kategorię i opcjonalnie zasięg, następnie kliknij w "szukaj ofert" aby wyświetlić właściwe oferty.

Jak aplikować na konkretne ogłoszenie?

Aplikować na ogłoszenie mogą tylko zarejestrowani i zalogowani użytkownicy serwisu praca.nowiny,pl. Jeśli chcesz wysłać swoje CV i aplikować na konkretną ofertę pracy wystarczy kliknąć przycisk „Aplikuj”. Po otwarciu formularza do aplikowania wystarczy załączyć i wysłać plik CV. Możesz również edytować pole tekstowe i zmienić treść proponowanej przez nas wiadomości do pracodawcy.

Co dzieje się z moim CV po aplikowaniu?

Twoje CV zostanie wysłane bezpośrednio do pracodawcy, który zamieścił ogłoszenie.  Jeśli pracodawca będzie zainteresowany Twoją kandydaturą z pewnością skontaktuje się z Tobą w celu dalszego procesu rekrutacyjnego.

Gdzie mogę przeglądać złożone przeze mnie aplikacje?

W tym celu wystarczy się zalogować na swoje konto, i kliknąć dział „Moje aplikacje”. Będą tam zamieszczone linki do wszystkich ogłoszeń na które aplikowałeś poprzez nasz serwis.

Co oznacza dział „Zapisane oferty” na moim koncie?

Na Twoim koncie w  dziale „Zapisane oferty”  możesz zapisać wszystkie oferty, które Cię interesują, by je obserwować. W tym celu w konkretnym ogłoszeniu zamieszczonym w serwisie wystarczy kliknąć „gwiazdkę”. Dzięki temu wybrane przez Ciebie ogłoszenie zapisze się w dziale „Zapisane oferty” i po zalogowaniu na konto będzie mógł je przeglądać.

Dlaczego niektóre ogłoszenia w serwisie nie mają przycisku Aplikuj?

To ogłoszenia z Powiatowych Urzędów Pracy. Na ten rodzaj ogłoszeń aplikuj za pośrednictwem wybranego PUP lub bezpośrednio z firmą, która poszukuje pracownika. W ogłoszeniu znajdziesz informację o sugerowanym sposobie kontaktu i rekrutacji.

Czy mogę zamieścić w praca.nowiny.pl swoje CV, a serwis przyśle mi pasujące do moich wymagań oferty pracy?

Możesz aplikować na wybrane przez Ciebie oferty pracy klikając przycisk "Aplikuj". Natomiast serwis nie ma możliwości wysyłania Ci pasujących ofert pracy  do Twojego CV. Ale bądź pewien, że w niedługim czasie uruchomimy taką możliwość.

Pobierz darmowy raport specjalny “TOP 20 najbardziej poszukiwanych specjalistów w regionie”

Podaj nam swój adres e-mail, otrzymasz na niego e-booka z raportem.

Pobranie materiału jest darmowe, w zamian jednak chcielibyśmy mieć możliwość wysyłania do Ciebie innych materiałów reklamowych.

.