Reklamuj się u nas!

Dzięki reklamie w naszym serwisie zyskasz nowych pracowników, klientów i zbudujesz wizerunek godnego zaufania pracodawcy!

 

Reklama w serwisie praca.nowiny.pl

 i instytucje Praca.nowiny.pl to nowoczesny, regionalny serwis rekrutacyjny działający na rynku pracy subregionu zachodniego województwa śląskiego (Racibórz, Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Żory), a także Gliwic i Kędzierzyna-Koźla. Region ten zamieszkuje ok. 1 mln mieszkańców.

Serwis praca.nowiny.pl wykorzystuje potencjał oglądalnościowy i promocyjny portalu Nowiny.pl – najlepszego  lokalnego portalu internetowego w Polsce w konkursie SGL Local Press 2016. Aktualna miesięczna oglądalność portalu Nowiny.pl to ok. 5 mln odsłon, ok. 1 mln wizyt i 350-400 tys. unikalnych użytkowników, co przekłada się bezpośrednio także na duży zasięg serwisu praca.nowiny.pl.

W serwisie zamieszczamy aktualne ogłoszenia o pracę firm z całego regionu oraz wizytówki polecanych pracodawców.  Publikujemy tu również m.in. aktualności z regionalnego rynku pracy, porady dla poszukujących pracy, porady z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, dzięki czemu nasz serwis jest aktualnym i wiarygodnym źródłem użytecznej wiedzy.

Współpraca
Zapraszamy do stałej współpracy firmy, agencje pracy i instytucje, które poszukują pracowników na naszym rynku i chcą budować wizerunek atrakcyjnych i godnych zaufania pracodawców. W naszej ofercie dostępna jest publikacja ogłoszeń w serwisie praca.nowiny.pl, ale dysponujemy również innymi kanałami reklamowymi, np. portal Nowiny.pl, Facebook, ekrany LED, lokalne gazety – Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie i Magazyn Rybnicki.

Realizujemy również kampanie reklamowe i oferujemy dotarcie do konkretnej grupy docelowej poprzez reklamę banerową i publikację artykułów eksperckich/sponsorowanych w serwisie praca.nowiny.pl i nowiny.pl oraz na profilu nowiny.pl na Facebooku.

Zapraszamy do kontaktu nie tylko w sprawie zamieszczenia ofert pracy, reklam czy artykułów, ale także innych, niestandardowych form informacji i promocji. Zapraszamy m.in. do udziału w organizowanych przez nas społecznych projektach i eventach dotyczących rynku pracy, pracowników i pracodawców (eventy CSR).

Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto reklamować się w serwisie praca.nowiny.pl?

 

  • Z nami zbudujesz wizerunek firmy poprzez publikację artykułów, wizytówek pracodawców i banerów reklamowych
  • To jedyny regionalny serwis z ofertami pracy w regionie o zasięgu miast: Racibórz, Rybnik, Wodzisław Śl., Jastrzębie Zdrój, Żory, Gliwice, Kędzierzyn-Koźle
  • Możliwość rekrutacji lokalnej, w najbliższym otoczeniu Twojej firmy
  • Regionalny zasięg dopasowany do zakresu działań Twojej firmy
  • Aktualności z rynku pracy i porady dla pracowników
  • Pracownicy różnych zawodów - specjaliści, kierownicy, pracownicy fizyczni itp.
  • Wykorzystujemy potencjał oglądalnościowy i promocyjny portalu Nowiny.pl – najlepszego lokalnego portalu w Polsce w konkursie SGL Local Press 2016
  • Twoi przyszli pracownicy korzystają z naszych mediów i darzą je zaufaniem– wykorzystaj to!

Pobierz darmowy raport specjalny “TOP 20 najbardziej poszukiwanych specjalistów w regionie”

Podaj nam swój adres e-mail, otrzymasz na niego e-booka z raportem.

Pobranie materiału jest darmowe, w zamian jednak chcielibyśmy mieć możliwość wysyłania do Ciebie innych materiałów reklamowych.

.