Znajdź pracę idealną dla siebie

Zobacz oferty pracy w regionie

Koleje Śląskie poszukują do pracy maszynisty pojazdów trakcyjnych

utworzone przez | mar 20, 2023 | Newsy z rynku pracy

Posiadasz licencję maszynisty i świadectwa maszynisty kategorii A lub B podkategorii B1 lub B2 i chcesz zmienić miejsce pracy? Mamy dla Ciebie dobrą informację: Koleje Śląskie Sp. z o. o. właśnie prowadzą rekrutację na stanowisko maszynisty pojazdów trakcyjnych.

Koleje Śląskie poszukują do pracy maszynisty pojazdów trakcyjnych

– Z pewnością chciałbyś nas zapytać, co oferujemy? Przede wszystkim zatrudnienie w stabilnej Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku, w oparciu o umowę o pracę. Będąc pracownikiem Kolei Śląskich będziesz miał możliwość bezpłatnego podróżowania pociągami należącymi do Spółki oraz możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia swoich umiejętności. Pracując w Kolejach Śląskich masz prawo do nagród jubileuszowych. Zatrudniając się w naszej firmie zyskujesz także możliwość korzystania ze zniżek na przejazdy pociągami pasażerskimi na terenie kraju oraz dodatkowy dzień wolny od pracy z okazji „Dnia Kolejarza”. Możesz także korzystać z biletów i zniżek na zagraniczne koleje i towarzystwa promowe w ramach Zrzeszenia FIP. Naszym pracownikom oferujemy także możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych – informują KŚ.

Jakie wymagania stawiają kandydatom ubiegającym się pracę maszynisty pojazdów trakcyjnych? Oprócz posiadania licencji maszynisty i świadectwa maszynisty kategorii A lub B podkategorii B1 lub B2, wymagane jest także doświadczenie w prowadzeniu pojazdów trakcyjnych, stan zdrowia pozwalający na wykonywanie zawodu oraz odpowiedzialność i sumienność, bez których praca na tym stanowisku jest niemożliwa.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy, o nr referencyjnym: TP/M/42/2022, prosimy o przysłanie aplikacji drogą mailową na adres: rekrutacja@kolejeslaskie.pl. W temacie wiadomości należy wpisać nr referencyjny ogłoszenia tj. TP/M/42/2022.

Szczegółowe informacje na temat oferty znajdziesz na stronie Kolei Śląskich

Znajdź pracę idealną dla siebie

Zobacz oferty pracy w regionie