Znajdź pracę idealną dla siebie

Zobacz oferty pracy w regionie

Koleje Śląskie rekrutują. Możesz zostać dyspozytorem, mechanikiem lub księgowym

utworzone przez | kwi 28, 2023 | Artykuł zewnętrzny, Newsy z rynku pracy

Koleje Śląskie jako stale rozwijające się przedsiębiorstwo, prowadzi procesy rekrutacyjne na szereg stanowisk. Warto zapoznać się ze stanowiskami, na jakie można aplikować u śląskiego przewoźnika.

Na stronie Kolei Śląskich znajdziemy szereg stanowisk, na które prowadzona jest rekrutacja. Część z nich wymaga nabytych umiejętności i kwalifikacji. Jeśli więc zastanawiasz się nad zmianą pracy i posiadasz odpowiednie predyspozycje, warto zapoznać się z ofertą Kolei Śląskich.

Obecnie procesy rekrutacyjne otwarte są m.in. dla takich stanowisk, jak: starszy Specjalista ds. procesów zakupowych, elektronik, mechanik taboru, rewident taboru, dyspozytor, księgowy oraz starszy specjalista ds. zamówień publicznych. To tylko część z 16 trwających obecnie procesów rekrutacyjnych.

Odrębna rekrutacja prowadzona jest dla absolwentów branżowych szkół średnich na stanowiska mechanik oraz elektromonter z możliwością odbycia szkolenia zawodowego na stanowisko rewident taboru.

Szczegółowe informacje rekrutacyjne na wszystkie stanowiska znaleźć można pod adresem https://www.kolejeslaskie.com/bip-2/praca/.

Znajdź pracę idealną dla siebie

Zobacz oferty pracy w regionie