Znajdź pracę idealną dla siebie

Zobacz oferty pracy w regionie

STOP żmudnemu przeszukiwaniu dziesiątek serwisów z ogłoszeniami o pracę

utworzone przez | sty 17, 2022 | Porady

Każdy, kto kiedykolwiek szukał pracy wie, że jest to jak szukanie igły w stogu siana. Można godzinami przeszukiwać wiele różnych stron, poświęconych innym typom pracy, często bez wygodnych filtrów i nadal nie znaleźć odpowiedniej dla siebie oferty. Z drugiej strony pracodawcy też nie mają łatwiej – coraz trudniej jest dotrzeć do pracowników w danym regionie bez płacenia za „ogólnopolskie” zasięgi, które w efekcie nie przynoszą oczekiwanych rezultatów.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, stworzyliśmy w 100% regionalny serwis ogłoszeń o pracę – praca.nowiny.pl, w którym poza ogłoszeniami znajdują się newsy o rynku pracy w regionie, a także wizytówki lokalnych pracodawców. Działamy na rynku pracy subregionu zachodniego województwa śląskiego (Racibórz, Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Żory), a także Gliwic i Kędzierzyna-Koźla. Dzięki zasięgom naszych mediów – portalu, gazet itd. możemy dotrzeć do miliona mieszkańców, a poszukującym pracę pokazać ogłoszenia wyłącznie z lokalizacji, które ich interesują.

Serwis praca.nowiny.pl umożliwia znalezienie dobrej pracy, a także przeprowadzenie skutecznej i szybkiej rekrutacji. Osoby poszukujące pracy w prosty sposób mogą wyszukać odpowiednie dla siebie oferty, a pracodawca znaleźć kandydatów dopasowanych do potrzeb jego firmy.

Praca.nowiny.pl to miejsce gdzie pracę znajdą pracownicy wielu sektorów – zarówno osoby poszukujące pracy umysłowej, z wyższym wykształceniem czy wieloletnim doświadczeniem, jak i osoby poszukujące swojej pierwszej pracy, specjaliści, fachowcy, pracownicy fizyczni, a także osoby szukające pracy za granicą.

Wiele popularnych serwisów z pracą posiada ogłoszenia dedykowane do konkretnej grupy odbiorców, np. tylko kandydatów na stanowiska wyższego szczebla czy pracowników konkretnej branży i oczywiście ma to swoje zalety. Serwis praca.nowiny.pl – jest dedykowany dla wszystkich. Bazujemy na lokalnym środowisku – mieszkańcach subregionu zachodniego województwa śląskiego i części woj. opolskiego, którzy znają nas od wielu lat poprzez nasz główny portal nowiny.pl. Na tej podstawie stworzyliśmy osobne miejsce dla wszystkich tych, którzy rozglądają się za nowymi ofertami pracy, a także większych i mniejszych przedsiębiorców, którzy poszukują pracowników z tego terenu. Naszym ogromnym plusem, jest fakt, że codziennie odwiedzają nas setki tysięcy mieszkańców regionu, a każdy z nich to przecież potencjalny kandydat na pracownika – mówi Ewa Węgrzyn, manager projektu praca.nowiny.pl

Aplikuj szybko i wygodnie

Serwis Praca.nowiny.pl powstał z myślą o szybkim i bezproblemowym przebiegu rekrutacji, która często sprawia wiele problemów zarówno dla kandydatów, jak i pracodawców.

Chcieliśmy maksymalnie uprościć proces rekrutacji. Dzięki prostej w obsłudze wyszukiwarce, każdy kandydat szukający pracy, może szybko wyszukać oferty pracy według indywidualnie dobranych kategorii – np. lokalizacji czy stanowiska – dodaje Ewa Węgrzyn.

Po znalezieniu interesującej oferty pracy, kandydat może za pomocą jednego kliknięcia wysłać swoją aplikację bezpośrednio do rekrutera. System automatycznie wygeneruje maila, do którego należy dołączyć jedynie przygotowane wcześniej CV.

Zobacz oferty pracy >>>

Ty decydujesz jak rekrutujesz

Proces rekrutacji poprzez serwis praca.nowiny.pl jest szybki i prosty. Serwis oferuje nie tylko możliwość publikacji ogłoszenia, ale także umożliwia realizowanie skutecznej strategii employer brandingowej.

Jak dowodzą najnowsze badania budowanie wizerunku pracodawcy to jedno z najskuteczniejszych narzędzi radzenia sobie z problemami rekrutacyjnymi, a dobry wizerunek firmy na rynku pracy sprzyja pozyskiwaniu i utrzymywaniu wartościowych dla firmy pracowników. Mało który przedsiębiorca zdaje sobie sprawę, że od tego czy uda mu się przyciągnąć, zatrudnić i utrzymać pracowników o pożądanych kwalifikacjach bardzo często zależy jego przyszły sukces – tłumaczy Ewa Węgrzyn.

W serwisie praca.nowiny.pl pracodawcy mogą dodawać oferty pracy samodzielnie, w zależności od aktualnych potrzeb w firmie. Cały proces publikowania ogłoszeń jest bardzo intuicyjny – wystarczy wybrać odpowiedni wariant ogłoszenia, wypełnić odpowiednie rubryki i gotowe.

Dodanie pojedynczego ogłoszenia jest bardzo proste i zajmuje dosłownie kilka minut. Jeśli jednak firma rekrutuje jednocześnie na kilka stanowisk lub rekrutacja trwa przez dłuższy okres czasu – mamy przygotowane atrakcyjne pakiety. Po szczegółowe informacje zapraszam do kontaktu, pomogę w doborze najlepszego rozwiązania – podsumowuje managerka projektu.

Dodaj ogłoszenie o pracę >>>

Nie samą pracą człowiek żyje

W serwisie praca.nowiny.pl w zakładce Blog czytelnicy znajdą także najnowsze informacje z ogólnopolskiego rynku pracy, lokalne informacje, a także wyniki badań i komentarze ekspertów z branży.

Dla osób poszukujących pracy została utworzona także specjalna grupa na FB: Praca śląskie/opolskie – szukam/zatrudnię, w której publikowane są aktualne oferty pracy. Dołącz do grupy i bądź na bieżąco!

Szukasz pracy? Zobacz najnowsze oferty pracy: praca Racibórz, praca Rybnik, praca Wodzisław, wszystkie oferty
Chcesz poznać naszą ofertę? Zadzwoń 662 058 475 lub napisz maila na praca@nowiny.pl 

Znajdź pracę idealną dla siebie

Zobacz oferty pracy w regionie