Zatrudnimy Specjalistę ds. wsparcia technicznego

 Home Instal  Krzyżanowice  Przemysł i Produkcja

Jesteśmy firmą zajmującą się wykonywaniem instalacji z zakresu nowoczesnych systemów grzewczych, sanitarnych i wentylacyjnych. Montujemy kompleksowo dla klientów indywidualnych i firm min.: pompy ciepła, instalacje fotowoltaiczne, kotły gazowe, rekuperacje, systemy rozprowadzania ciepła itp.

Produkujemy również rozwiązania dedykowane pod w/w instalacje oraz realizujemy projekty inżynierskie.

Poszukujemy specjalisty ds. wsparcia technicznego.

Stawiamy na umiejętność pracy w zespole, wysoką kulturę osobistą oraz umiejętność organizacji pracy.

Oferujemy:

- pracę w przyjaznych warunkach, pewną wypłatę opartą o motywacyjny system wynagrodzeń (stawka zasadnicza + premia) oraz możliwość rozwoju zarówno zawodowego jak i finansowego.

- pracę w organizacji budowanej w przekonaniu o wartości ludzi którzy ją współtworzą,

- zespół składający się z zaangażowanych i serdecznych ludzi,

- niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, dostęp do samochodu służbowego),

- wsparcie techniczne, szkolenia,

Jeśli cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy, lubisz mieć wpływ na to co robisz, jesteś osobą kreatywną i zdecydowaną to praca w naszej firmie na pewno jest dla Ciebie.

Wymagania:

- "zacięcie techniczne", mile widziane doświadczenie w branży grzewczej/OZE (instalacje grzewcze, ogrzewanie podłogowe, kotłownie gazowe, pompy ciepła, wentylacja mechaniczna, instalacje wodno-kanalizacyjne itp.) lub chęć rozwoju w tym zakresie

- znajomość CAD, MS Office, dodatkowym atutem będzie umiejętność projektowania w 3D

- umiejętność pracy w zespole,

- dobra samoorganizacja, samodzielność,

- dobra komunikatywność,

- uśmiech na twarzy,

- prawo jazdy kat. B

Główne zadania:

- przygotowywanie opracowań pomocniczych i dokumentacji pod realizacje i produkcję

- wsparcie techniczne działu realizacji, zamówień, produkcyjnego i serwisu,

- udzielanie informacji i rozwiązywanie podstawowych problemów technicznych,

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.homeinstal.pl oraz do przesłania CV na e-mail: biuro@homeinstal.pl

Osoby aplikujące powinny zawrzeć w CV klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Podsumowanie

  • Opublikowana: 25 lut 2021, 22:58
  • Lokalizacja: Krzyżanowice
  • Ogłoszenie ważne do: 27 mar 2021, 23:01