Przedstawiciel handlowy

 Katolik Group  Kietrz  Przemysł i Produkcja

Opis oferty pracy:

Firma Katolik Group, zajmująca się dystrybucją dodatków spożywczych poszukuje do pracy lub do stałej współpracy osób chętnych do pracy jako przedstawiciele handlowi na terenie całej Polski oraz na zagranicę. Od ciebie zależy, gdzie i w jaki sposób będziesz oferować nasze produkty.

OBOWIĄZKI:
- efektywna współpraca i wysoka jakość obsługi klientów,
- realizacja umów handlowych i planów sprzedaży,
- dbanie o ekspozycje produktów w punktach sprzedaży,
- organizowanie i nadzorowanie akcji promocyjnych zwiększających sprzedaż,
- budowanie długofalowych relacji z klientem i ich wykorzystanie do zapewnienia przewagi konkurencyjnej.

OCZEKIWANIA:
- minimum średnie wykształcenie,
- doświadczenie zawodowe na stanowisku Przedstawiciela Handlowego ds. Detalu w branży FMCG min. 2 lata,
- mile widziane doświadczenie we współpracy z sieciami lokalnymi lub dystrybutorami,
- znajomość obsługi komputera (pakiet MS OFFICE),
- zdolności perswazji i analitycznego myślenia,
- prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do pracy na wyznaczonym terenie.

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- umowę o pracę z pełnymi świadczeniami + premie uznaniowe lub prowadzenie własnej działalności,
- system szkoleń wdrażających,
- wsparcie podczas samodzielnej pracy,
- niezbędne narzędzia pracy,
- miłą atmosferę.

Osoby zainteresowane w/w ofertą prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ ONLINE.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Podsumowanie

  • Opublikowana: 9 sty 2020, 22:18
  • Lokalizacja: Kietrz
  • Ogłoszenie ważne do: 22 sty 2020, 22:18

O firmie

  • Nazwa: Katolik Group
  • Początki firmy Katolik sięgają połowy lat 80. XX w. Jest firmą rodzinną założoną przez Henryka Katolika, którą przejęli i rozbudowali synowie, dzieląc ją na 2 działy. Starszy- Paweł Katolik, został w branży piekarniczej. Dziś firma Katolik Group, to prężnie prosperujący globalny dystrybutor dodatków piekarniczych i cukierniczych z siedzibą w Kietrzu. Posiada oddziały w Obornikach Śląskich oraz nowoczesną linię produkcyjną do oczyszczania ziaren w Olkuszu. Wizją firmy jest stały rozwój, pozyskiwanie kolejnych rynków zbytu, a co za tym idzie rozwój człowieka, inwestowanie w każdego, kto chce wspólnie budować strukturę firmy.