Konserwator

 Zespół Szkół Ekonomiczno - Usługowych  Zabrze  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków obejmują :
1/ systematyczne lokalizowanie usterek występujących w szkole poprzez codzienne dokonywanie przeglądów pomieszczeń dydaktycznych, administracji, socjalnych, komunikacyjnych, auli i sali gimnastycznej,
2/ kontrolowanie, obsługiwanie i konserwacja wszystkich urządzeń technicznych działających w szkole (wodno kanalizacyjne, grzewcze, elektroenergetyczne),
3/ systematyczne kontrolowanie dachu, strychu oraz tarasów w szkole, szczególnie po każdych intensywnych opadach deszczu lub śniegu, systematyczne sprzątanie i odśnieżanie tarasów,
4/ systematyczne usuwanie usterek oraz wykonywanie remontów bieżących zgłaszanych ustnie przez pracowników szkoły oraz zapisanych w zeszycie znajdującym się na portierni np.:
- konserwacja i bieżąca naprawa sprzętu szkolnego (stoliki uczniowskie, krzesła, biurka, itp.)
- naprawa stolarki okiennej i drzwiowej (wymiana i naprawa zamków, szklenie okien,itp.)
- bieżąca kontrola i wymiana zużytych żarówek
- kontrola i naprawa urządzeń w szkolnych sanitariatach
- naprawa urządzeń nie wymagających uprawnień,
5/ umożliwianie uprawnionym pracownikom dostępu do liczników i instalacji, zapewnienie dostępu do wszelkich kluczy do pomieszczeń szkolnych i tablic rozdzielczych,
6/ wykonywanie wszystkich prac zgodnie z zasadami bhp,
7/ wykonywanie prac remontowo budowlanych, zleconych przez dyrektora szkoły lub kierownika gospodarczego,
8/ troska o wyposażenie warsztatu w niezbędny sprzęt, narzędzia i materiały, dokonywanie zakupów, zamawianie materiałów w placówkach handlowych w uzgodnieniu z kierownikiem gospodarczym,
9/ utrzymywanie w porządku i czystości terenów szkolnych :
- zamiatanie oraz odśnieżanie terenu wokół szkoły
- wycinanie krzewów
- przycinanie żywopłotu
- koszenie trawy
10/ utrzymywanie porządku i czystości w warsztacie,
11/ pomoc w przygotowaniu pomieszczeń do wszelkiego typu remontów na terenie szkoły np. przestawianie mebli,
12/ pomoc w przygotowaniu auli na egzaminy, uroczystości itp.
13/ wykonywanie innych prac remontowo budowlanych, nie wymagających specjalistycznego przygotowania i sprzętu, zleconych przez dyrektora szkoły i kierownika gospodarczego.

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • podstawowe, brak
WykształceniaSzczegoly:
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN + wysługa lat
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Informacje

Data rozpoczęcia:
01.06.2021
Miejsce pracy:
Plac Romualda Traugutta 1, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie
Zawód:
konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
Zmianowość:
jedna zmiana
Liczba godzin w tygodniu:
40
40
Praca w wolne dni:
NIE

Aplikowanie

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
CV
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail, Godziny : 8.00 - 15.00

Dane pracodawcy

Pracodawca:
Zespół Szkół Ekonomiczno - Usługowych
Nr telefonu:
32 271 48 23 wew. 25
kadry@zseu.zabrze.pl

Pozostałe dane

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Liczba wolnych miejsc:
1
Oferta dodana:
22.04.2021
Oferta ważna do:
31.05.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 25 kwi 2021, 19:40
  • Lokalizacja: Zabrze
  • Ogłoszenie ważne do: 31 maj 2021, 00:00