Specjalista do spraw rekrutacji pracowników

 kontakt przez PUP  Gorzyce  Oferty PUP

Zakres obowiązków

- pozyskiwanie pracowników z Ukrainy, Białorusi,
- zawieranie kontraktów,
- odbiór dokumentacji z poszczególnych terenów budowy.

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie zawodowe, brak
WykształceniaSzczegoly:
  • Array
Języki:
  • ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
JęzykiSzczegoly:
  • Array
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
UprawnieniaSzczegoly:
  • Array
umiejetnosciSzczegoly:
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1
  • Praca stała: TAK

Data rozpoczęcia:
11.05.2021
Miejsce pracy:
Gorzyce, powiat: wodzisławski, woj: śląskie
Zawód:
specjalista do spraw rekrutacji pracowników
Zmianowość:
jedna zmiana
Praca w wolne dni:
TAK

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu
Wymagane dokumenty:
CV

Pracodawca:
kontakt przez PUP
Profil działalności:
8211Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA 4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW 4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH 4211Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG I AUTOSTRAD 4212Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG SZYNOWYCH I KOLEI PODZIEMNEJ 4213Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ MOSTÓW I TUNELI 4221Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ RUROCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH I SIECI ROZDZIELCZYCH 4222Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH 4291Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW INŻYNIERII WODNEJ 4299Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ POZOSTAŁYCH OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH 4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ 4313Z WYKONYWANIE WYKOPÓW I WIERCEŃ GEOLOGICZNO-INŻYNIERSKICH 4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH 4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH 4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH 4331Z TYNKOWANIE 4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ 4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN 4334Z MALOWANIE I SZKLENIE 4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH 4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH 4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE 4511Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK 4519Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA POZOSTAŁYCH POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 4520Z KONSERWACJA I NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 4531Z SPRZEDAŻ HURTOWA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 4532Z SPRZEDAŻ DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI 4540Z SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA MOTOCYKLI, ICH NAPRAWA I KONSERWACJA ORAZ SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA CZĘŚCI I AKCESORIÓW DO NICH 4611Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ PŁODÓW ROLNYCH, ŻYWYCH ZWIERZĄT, SUROWCÓW DLA PRZEMYSŁU TEKSTYLNEGO I PÓŁPRODUKTÓW 4612Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ PALIW, RUD, METALI I CHEMIKALIÓW PRZEMYSŁOWYCH 4613Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ DREWNA I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH 4614Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ MASZYN, URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH, STATKÓW I SAMOLOTÓW 4615Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ MEBLI, ARTYKUŁÓW GOSPODARSTWA DOMOWEGO I DROBNYCH WYROBÓW METALOWYCH 4616Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ WYROBÓW TEKSTYLNYCH, ODZIEŻY, WYROBÓW FUTRZARSKICH, OBUWIA I ARTYKUŁÓW SKÓRZANYCH 4617Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW ZAJMUJĄCYCH SIĘ SPRZEDAŻĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH 4618Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW SPECJALIZUJĄCYCH SIĘ W SPRZEDAŻY POZOSTAŁYCH OKREŚLONYCH TOWARÓW
Osoba do kontaktu:
Iwona Jurczyk
Nr telefonu:
324592984
ibozek@pup-wodzislaw.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Oferta dodana:
27.04.2021
Oferta ważna do:
11.05.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 29 kwi 2021, 19:40
  • Lokalizacja: Gorzyce
  • Ogłoszenie ważne do: 11 maj 2021, 00:00