Grafik komputerowy

 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "CARBOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Jastrzębie-Zdrój  Oferty PUP

Zakres obowiązków

tworzenie nowych koncepcji graficznych produktów, rozwijanie istniejących koncepcji graficznych, nadzorowanie projektów graficznych od projektu do plików produkcyjnych, weryfikacja jakości przygotowywanych plików przekazywanych do produkcji, aprobowanie produkcji projektów pod względem poprawności druku, przygotowywanie materiałów do druku, współpraca z działaniami zaangażowanymi w procesie produkcji i sprzedaży

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie ogólnokształcące, brak
WykształceniaSzczegoly:
  • Array
Uprawnienia:
  • wykształcenie średnie, wyższe mile widziane
  • kreatywność
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych: Photoshop, Illustrator, Indesign
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
UprawnieniaSzczegoly:
  • Array
umiejetnosciSzczegoly:
  • Array
  • Array
  • Array
  • Array

Wymagania pożądane

  • mile widziana znajomość języków obcych
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie
  • Array
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie brutto: 3 400 - 5 500 PLN Praca w godz. 08.00-16.00
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1
  • Praca stała: TAK

Data rozpoczęcia:
15.10.2021
44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie
Zawód:
grafik komputerowy dtp
Zmianowość:
jedna zmiana

dokumenty aplikacyjne na adres e-mail: rekrutacja@carbotex.pl
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "CARBOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
rekrutacja@carbotex.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Oferta dodana:
15.10.2021
Oferta ważna do:
07.01.2022

Podsumowanie

  • Opublikowana: 30 gru 2021, 18:40
  • Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
  • Ogłoszenie ważne do: 7 sty 2022, 00:00