Mechatronik-Mechanik - Niemcy - 17€/h

 Bernhard Maron Personaldienstleistung GmbH  Kippenheim  Praca w Niemczech

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 17€/h
  • zapłatę za każdą przepracowaną minutę
  • możliwość robienia nadgodzin
  • 25% dodatku za każdą nadgodzinę
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość przedłużenia umowy
  • opłacony zjazd do Polski przez pracodawcę co trzy tygodnie
  • możliwość wypłacenia zaliczki po przepracowaniu tygodnia
  • pracę w systemie zmianowym (3 zmiany)

Zadania:

  • montaż/demontaż komponentów w nowych pojazdach premium
  • prace wewnętrzne, zewnętrzne (montaż) i elektronika (podłączenie jednostek sterujących)
  • prace kalibracyjne (wyświetlanie) i wykonanie testów systemu
  • dodatkowe prace przy pojeździe

Wymagania:

  • ukończone szkolenie na mechanika samochodowego/technika mechatronika lub porównywalne
  • doświadczenie z montażem i demontażem na nowych pojazdach mile widziane
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Wyślij do nas swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ ONLINE, a my skontaktujemy się z Tobą.

Skontaktuj się z nami! Tel. 00491607132205 lub e-mail: bewerbung@bernhardmaron.de

Podsumowanie

  • Opublikowana: 13 sty 2022, 11:16
  • Lokalizacja: Kippenheim
  • Ogłoszenie ważne do: 12 lut 2022, 11:25