Operator frezarek i/lub wytaczarek konwencjonalnych

 ICHEMAD - PROFARB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Gliwice  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Wykształcenie: min. zawodowe, bardzo dobra umiejętność czytania rysunków technicznych, umiejętność samodzielnej obsługi obrabiarki, umiejętność doboru parametrów skrawania, umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych, sumienność, kreatywność, zaangażowanie do pracy, chęć do nauki, samodyscyplina, dobra organizacja pracy, mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu, zakres obowiązków: praca przy produkcji jednostkowej przy małych tolerancjach, załadunek i rozładunek maszyny, dbanie o jakość realizowanych prac, dbałość o wyposażenie warsztatowe i porządek na stanowisku pracy, terminowa realizacja wyznaczonych zadań, zgłaszanie przełożonemu ewentualnych uwag i nowych rozwiązań, dwie zmiana, miejsce pracy: Gliwice;

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe
WykształceniaSzczegoly:

    Firma oferuje

    • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
    • Wynagrodzenie brutto: od 29 PLN/godz brutto/h
    • System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
    • Wymiar etatu: 1

    Informacje

    Data rozpoczęcia:
    26.09.2022
    Miejsce pracy:
    Chorzowska 117, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie
    Zawód:
    tokarz / frezer obrabiarek sterowanych numerycznie
    Zmianowość:
    dwie zmiany
    Liczba godzin w tygodniu:
    40
    40
    Praca w wolne dni:
    NIE

    Aplikowanie

    Sposób aplikowania:
    bezpośrednio do pracodawcy
    Wymagane dokumenty:
    Kontakt osobisty, telefoniczny lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy
    Sposób kontaktu:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

    Dane pracodawcy

    Pracodawca:
    ICHEMAD - PROFARB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Profil działalności:
    DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
    Osoba do kontaktu:
    Małgorzata Szydłowska
    Nr telefonu:
    508 183 766
    rafal.iwan@ichemad.com

    Pozostałe dane

    Nazwa Urzędu Pracy:
    Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
    Liczba wolnych miejsc:
    1
    Oferta dodana:
    19.09.2022
    Oferta ważna do:
    17.11.2022

    Podsumowanie

    • Opublikowana: 17 lis 2022, 18:40
    • Lokalizacja: Gliwice
    • Ogłoszenie ważne do: 17 lis 2022, 00:00