Mechanik pojazdów samochodowych

 NITRO CAR Marcin Sasin  Jastrzębie-Zdrój  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych
Wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu, w tym: silnika, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innych
Ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów
Organizowanie i utrzymywanie w czystości stanowiska pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • odpowiedzialność, rzetelność, dokładoność, punktualność i terminowość
  • prawo jazdy kategoria - B
  • doświadczenie jako mechanik samochodowy
umiejetnosciSzczegoly:

    Wymagania dodatkowe

    Wykształcenia:
    • zasadnicze zawodowe
    WykształceniaSzczegoly:

      Firma oferuje

      • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN praca w godz.: 08:00-16:00, umowa na 3 m-ce a następnie na czas nieokreślony
      • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
      • Wymiar etatu: 1
      • Praca stała: TAK

      Informacje

      Data rozpoczęcia:
      26.09.2022
      Miejsce pracy:
      Władysława Jagiełły 10, 44-330 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie
      Zawód:
      mechanik pojazdów samochodowych
      Zmianowość:
      jedna zmiana
      Liczba godzin w tygodniu:
      40
      40
      Praca w wolne dni:
      NIE

      Aplikowanie

      Sposób aplikowania:
      bezpośrednio do pracodawcy
      Wymagane dokumenty:
      CV
      Sposób kontaktu:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

      Dane pracodawcy

      Pracodawca:
      NITRO CAR Marcin Sasin
      Profil działalności:
      Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych.
      Osoba do kontaktu:
      Marcin Sasin
      Nr telefonu:
      693632409
      biuro@nitrocar.pl

      Pozostałe dane

      Nazwa Urzędu Pracy:
      Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
      Liczba wolnych miejsc:
      2
      Oferta dodana:
      23.09.2022
      Oferta ważna do:
      13.01.2023

      Podsumowanie

      • Opublikowana: 12 sty 2023, 18:40
      • Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
      • Ogłoszenie ważne do: 13 sty 2023, 00:00