Maszynista pojazdu trakcyjnego - do szkolenia

 PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA  Rybnik  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe. Prowadzenie pociągu lub pojazdu trakcyjnego. Stanowiskiem pracy maszynisty jest kabina pojazdu trakcyjnego. Czynności: obsługa pulpitu z urządzeniami sterowniczymi oraz pomiarowo kontrolnymi, prowadzenie pociągu na szlaku lub prac manewrowych, usuwanie drobnych usterek pojazdu, podczas prowadzenia pojazdu obserwacja zjawisk zewnętrznych oraz wewnątrz pojazdu (pulpit sterowniczy). Pracodawca wymaga CV, listu motywacyjnego, świadectwa pracy z poprzednich prac oraz świadectwa ukończenia szkoły. Dokumenty potwierdzające kwalifikacje oraz orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwskazań do pracy. Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracodawcą w godzinach 7-14.

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe

    Firma oferuje

    • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
    • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 do 5 900 PLN
    • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
    • Wymiar etatu: 1

    Data rozpoczęcia:
    14.11.2022
    Miejsce pracy:
    Kolejowa 9, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
    Zawód:
    maszynista
    Zmianowość:
    ruch ciągły

    Wymagane dokumenty:
    cv
    Sposób kontaktu:
    Preferowane formy kontaktu: telefon

    Pracodawca:
    PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA
    Profil działalności:
    Transport kolejowy
    Osoba do kontaktu:
    Jolanta Mirończuk
    Nr telefonu:
    32 714 21 08

    Nazwa Urzędu Pracy:
    Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
    Liczba wolnych miejsc:
    16
    Oferta dodana:
    14.11.2022
    Oferta ważna do:
    14.12.2022

    Podsumowanie

    • Opublikowana: 14 gru 2022, 18:40
    • Lokalizacja: Rybnik
    • Ogłoszenie ważne do: 14 gru 2022, 00:00