Pracownik d/s logistyki

 MAKRO CASH AND CARRY POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA  Rybnik  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Uprawnienia na wózek widłowy mile widziane. Osoba, która nie posiada uprawnień UDT wymagane prawo jazdy B. Aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub e-mailowy: stanislawa.sus@makro.pl.

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe
WykształceniaSzczegoly:

    Wymagania pożądane

    • średnie zawodowe
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
      • Kierowca wózków jezdniowych (widłowych)
      UprawnieniaSzczegoly:

        Firma oferuje

        • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
        • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
        • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
        • Wymiar etatu: 1

        Informacje

        Data rozpoczęcia:
        16.11.2022
        Miejsce pracy:
        Żorska 60, 44-203 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
        Zawód:
        specjalista do spraw logistyki
        Zmianowość:
        trzy zmiany
        Liczba godzin w tygodniu:
        40
        40
        Praca w wolne dni:
        NIE

        Aplikowanie

        Sposób aplikowania:
        bezpośrednio do pracodawcy
        Wymagane dokumenty:
        CV
        Sposób kontaktu:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

        Dane pracodawcy

        Pracodawca:
        MAKRO CASH AND CARRY POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
        Profil działalności:
        Pozostała sprzedaż hurtowa
        Osoba do kontaktu:
        Stanisława Sus
        Nr telefonu:
        667552424
        stanislawa.sus@makro.pl

        Pozostałe dane

        Nazwa Urzędu Pracy:
        Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
        Liczba wolnych miejsc:
        1
        Oferta dodana:
        16.11.2022
        Oferta ważna do:
        16.12.2022

        Podsumowanie

        • Opublikowana: 18 gru 2022, 18:40
        • Lokalizacja: Rybnik
        • Ogłoszenie ważne do: 16 gru 2022, 00:00