Referent działu handlowego

 PAŃSTWOWE PRZEDSIĘBIORSTWO ODZIEŻOWE "RAKON" W RACIBORZU  Racibórz  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
- wykształcenie średnie
- umiejętność obsługi komputera
- dyspozycyjność

Zadania:
- sporządzanie dokumentacji związanej ze sprzedażą
wyrobów gotowych, towarów i usług
- wprowadzanie do rejestru danych nowych kontrahentów handlowych,
- rejestrowanie składanych przez odbiorców zamówień,
- bieżące wprowadzanie ustalonych cenników sprzedaży,
- wystawianie faktur sprzedaży,
- sporządzanie dokumentacji związanej z zakupami na
magazyn, bieżące rejestrowanie zamówień dla
dostawców.

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia:
09.03.2020
Józefa von Eichendorffa 14, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie
Zawód:
specjalista do spraw sprzedaży
Zmianowość:
jedna zmiana

Kontakt: CV na maila kadry@rakon.com.pl z dopiskiem Referent działu handlowego Klauzula RODO: Administratorem danych osobowych jest Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe "Rakon" w Raciborzu, 47-400, przy ul. J. Von Eichendorffa 14, jako pracodawca. W sprawach dot. danych osobowych można się kontaktować z Inspektorem ochrony danych pod adresem mail: iod@rakon.com.pl. Cel i podstawy przetwarzania Dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (Art. 221 Kodeksu pracy) będą przetwa-rzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (Art. 6 ust. 1 lit. b RODO*), nato-miast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (Art. 6 ust. 1 lit a RODO*). Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO* konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (Art. 9 ust. 2 lit. a RODO*). Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cof-nięta w dowolnym czasie. Odbiorcą danych osobowych mogą być dostawcy: usług publikacji ogłoszeń o pracę, systemów do zarzą-dzania rekrutacjami, usług IT i systemów informatycznych. Okres przechowywania danych zgromadzonych w obecnym procesie rekrutacyjnym trwa do zakończenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażonej zgody na przyszłe rekrutacje dane będą wykorzystywane przez 12 miesięcy lub do czasy cofnięcie zgody. Mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, do sprostowania (popra-wiania) swoich danych osobowych, do ograniczenia przetwarzania danych osobowych, do usunięcia da-nych osobowych, ograniczenia przetwarzania danych osobowych, do przeniesienia danych (jeśli podstawą ich przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą i przetwarzanie odbywa się w sposób zautomaty-zowany), prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest dobrowolne, ale nie-zbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. *RODO - Ogólne rozporządzenie o ochronie danych z dnia 27.04.2016r.
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Pracodawca:
PAŃSTWOWE PRZEDSIĘBIORSTWO ODZIEŻOWE "RAKON" W RACIBORZU
Profil działalności:
Produkcja odzieży roboczej
kadry@rakon.com.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Oferta dodana:
09.03.2020
Oferta ważna do:
09.04.2020

Podsumowanie

  • Opublikowana: 9 kwi 2020, 19:40
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ogłoszenie ważne do: 9 kwi 2020, 00:00