Pracownik produkcji

 kontakt przez PUP  Gliwice  Oferty PUP

Zakres obowiązków

"Obsługa cel zgrzewalniczych i spawalniczych. Obsługa zgrzewarek stacjonarnych. Obsługa pras do tłoczenia na zimno i gorąco. Obsługa automatycznych stanowisk cięcia laserowego. Obsługa stanowisk montażowych. Kontrola wzrokowa detali. Ręczne prace transportowe (zawieszanie na kosze malarskie, odkładanie do pojemników, uzupełnianie buforów części, kontrola części na przyrządzie pomiarowym). Prace konserwacyjne."

Wymagania pożądane

Wykształcenia:
  • brak lub niepełne podstawowe

    Firma oferuje

    • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
    • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLN brutto
    • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
    • Wymiar etatu: 1
    • Praca tymczasowa: TAK
    • Praca stała: TAK

    Data rozpoczęcia:
    15.04.2024
    Miejsce pracy:
    Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie
    Zawód:
    operator zgrzewarek
    Zmianowość:
    trzy zmiany
    Praca w wolne dni:
    TAK

    Sposób aplikowania:
    za pośrednictwem urzędu
    Wymagane dokumenty:
    Osobiste zgłoszenie w CAZ

    Pracodawca:
    kontakt przez PUP
    Osoba do kontaktu:
    Katarzyna Kukla
    Nr telefonu:
    324442379

    Nazwa Urzędu Pracy:
    Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
    Liczba wolnych miejsc:
    50
    Oferta dodana:
    25.03.2024
    Oferta ważna do:
    24.04.2024

    Podsumowanie

    • Opublikowana: 1 kwi 2024, 19:40
    • Lokalizacja: Gliwice
    • Ogłoszenie ważne do: 24 kwi 2024, 00:00