Pracownik produkcji

 DKGLASS DAMIAN KŁOSEK  Racibórz  Oferty PUP

Zakres obowiązków

1. Obróbka szkła płaskiego.
2. Cięcie szkła.
3. Szlifowanie szkła.
4. Przygotowanie szkła do dalszej obróbki.
5. Określone czynności produkcyjne związane z obróbką szkła.

Oferujemy:
1. Stałe i stabilne zatrudnienie.
2. Pełny etat na podstawie umowy o pracę.
3. Przeszkolenie pracownika.
4. Godne wynagrodzenie i premia w zależności od umiejętności.
5. Możliwość nadgodzin.
6. Pracę w systemie jednozmianowym.
7. Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie.
8. Dobre warunki pracy w nowo wybudowanej hali.

Wymagania:
1. Dobra organizacja pracy.
2. Dobra kondycja fizyczna.
3. Motywacja i chęć do pracy.

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wynagrodzenie brutto: od 4 357 do 5 384 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia:
16.04.2024
1 Maja 7D, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie
Zawód:
pracownik produkcji
Zmianowość:
jedna zmiana

CV - należy przesłać e-mailem: rekrutacja@dkglass.pl, osobiście lub pocztą na adres: DK GLASS, ul. 1 Maja, 47-400 Racibórz
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, poczta

Pracodawca:
DKGLASS DAMIAN KŁOSEK
Profil działalności:
Malowanie i szklenie
rekrutacja@dkglass.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Oferta dodana:
16.04.2024
Oferta ważna do:
15.05.2024

Podsumowanie

  • Opublikowana: 3 maj 2024, 19:40
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ogłoszenie ważne do: 15 maj 2024, 00:00