Magazynier - operator

 TESKO STEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Rybnik  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Mile widziane uprawnienia UDT (do obsługi urządzeń transportu bliskiego np. suwnic, wózków widłowych). Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku, sumienność, rzetelność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe, inne

    Firma oferuje

    • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
    • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy + trzynasta pensja
    • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
    • Wymiar etatu: 1

    Data rozpoczęcia:
    16.04.2024
    Brzezińska 8a, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
    Zawód:
    magazynier
    Zmianowość:
    trzy zmiany

    Wymagane dokumenty:
    CV
    Sposób kontaktu:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

    Pracodawca:
    TESKO STEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Profil działalności:
    Sprzedaż hurtowa metali i rud metali
    Nr telefonu:
    571 338 847
    praca@teskosteel.com.pl

    Nazwa Urzędu Pracy:
    Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
    Liczba wolnych miejsc:
    5
    Oferta dodana:
    16.04.2024
    Oferta ważna do:
    16.05.2024

    Podsumowanie

    • Opublikowana: 1 maj 2024, 19:40
    • Lokalizacja: Rybnik
    • Ogłoszenie ważne do: 16 maj 2024, 00:00