Sprzątaczka w dziale organizacyjnym

 Miejski Zarząd Budynków  Racibórz  Oferty PUP

Zakres obowiązków

1) Utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych oraz gospodarczych, sanitarnych i socjalnych w budynku przy ul. Króla Stefana Batorego 8.
2) Mycie okien, drzwi, lamperii w miarę potrzeb.
3) Flagowanie budynku w okresie świąt państwowych.
4) Zgłaszanie przełożonemu konieczności wykonania drobnych napraw pomieszczeń.
5) Zastępowanie pracownika zatrudnionego na stanowisku sprzątaczki, podczas jego
nieobecności.

Kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:
1. niezbędne:
1) obywatelstwo polskie;
2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
3) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane
z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
4) wykształcenie minimum podstawowe;

2. dodatkowe:
1) mile widziane doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze i zakresie zadań,
2) umiejętność sprawnej organizacji pracy,
3) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku,
4) samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, gospodarność, dyspozycyjność,
kultura osobista.

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN + dodatek stażowy
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia:
22.04.2024
Stefana Batorego 8, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie
Zawód:
pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zmianowość:
jedna zmiana

Oferty kandydatów przystępujących do konkursu powinny zawierać: 1. kwestionariusz osobowy/CV 2. kserokopie dokumentów poświadczających posiadane wykształcenie, 3. kserokopie świadectw pracy lub w przypadku pozostawania w zatrudnieniu, zaświadczenie dokumentujące staż pracy, 4. oświadczenie kandydata o posiadanym obywatelstwie polskim, 5. oświadczenie kandydata, że posiada pełną zdolność do czynności prawnych, korzysta z pełni praw publicznych, 6. oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, 7. oświadczenie o zapoznaniu się z informacjami dot. przetwarzania danych osobowych wraz z numerem telefonu i/lub adresem e-mail w celu powiadomienia o zakwalifikowaniu się do postępowania kwalifikacyjnego. Zainteresowane osoby, prosimy o składanie ofert w siedzibie Miejskiego Zarządu Budynków w Raciborzu ul. Króla Stefana Batorego 8.
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Pracodawca:
Miejski Zarząd Budynków
Profil działalności:
Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie
Nr telefonu:
32 415 29 16 wew. 43

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Oferta dodana:
18.04.2024
Oferta ważna do:
17.05.2024

Podsumowanie

  • Opublikowana: 18 kwi 2024, 19:40
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ogłoszenie ważne do: 17 maj 2024, 00:00