Grafik komputerowy

 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "CARBOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Jastrzębie-Zdrój  Oferty PUP

Zakres obowiązków

tworzenie nowych koncepcji graficznych produktów, rozwijanie istniejących koncepcji graficznych, nadzorowanie projektów graficznych od projektu do plików produkcyjnych, weryfikacja jakości przygotowywanych plików przekazywanych do produkcji, aprobowanie produkcji projektów pod względem poprawności druku, przygotowywanie materiałów do druku, współpraca z działami zaangażowanymi w proces produkcji i sprzedaży.
Praca w godz. 08.00-16.00

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie ogólnokształcące
WykształceniaSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • wykształcenie średnie, wyższe mile widziane
    • bardzo dobra znajomość programów graficznych: Photoshop, Illustrator, Indesign, Adobe
    • samodzielność w wykonywaniu zadań
    • dobra organizacja pracy
    • kreatywność
    UprawnieniaSzczegoly:
      umiejetnosciSzczegoly:

        Wymagania pożądane

        • mile widziana znajomość języków obcych
        • mile widziane doświadczenie w zawodzie

          Firma oferuje

          • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
          • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN
          • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
          • Wymiar etatu: 1
          • Praca stała: TAK

          Data rozpoczęcia:
          23.04.2024
          Rybnicka 14c, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie
          Zawód:
          grafik komputerowy dtp
          Zmianowość:
          jedna zmiana

          dokumenty aplikacyjne należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@carbotex.pl
          Sposób kontaktu:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail

          PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "CARBOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          rekrutacja@carbotex.pl

          Nazwa Urzędu Pracy:
          Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
          Liczba wolnych miejsc:
          2
          Oferta dodana:
          23.04.2024
          Oferta ważna do:
          22.05.2024

          Podsumowanie

          • Opublikowana: 17 maj 2024, 19:40
          • Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
          • Ogłoszenie ważne do: 22 maj 2024, 00:00