Pomoc kuchenna

 Zakład Malarski Henryk Potysz  Gorzyczki  Oferty PUP

Zakres obowiązków

- pomoc w przygotowaniu posiłków;
- prace pomocnicze w kuchni;
- dbanie o porządek w miejscu wykonywania pracy

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • podstawowe
WykształceniaSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
    UprawnieniaSzczegoly:

      Firma oferuje

      • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN Praca od czwartku do niedzieli w godzinach: 08.00-14.00.; 14.00-22.00 Miejsce wykonywania pracy: Dom Przyjęć "Anna", Gorzyczki.
      • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
      • Wymiar etatu: 1

      Data rozpoczęcia:
      01.05.2024
      Raciborska 95, 44-350 Gorzyczki, powiat: wodzisławski, woj: śląskie
      Zawód:
      pomoc kuchenna
      Zmianowość:
      inna
      Praca w wolne dni:
      TAK

      Wymagane dokumenty:
      CV
      Sposób kontaktu:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, inny

      Pracodawca:
      Zakład Malarski Henryk Potysz
      Nr telefonu:
      663553420

      Nazwa Urzędu Pracy:
      Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
      Oferta dodana:
      25.04.2024
      Oferta ważna do:
      31.05.2024

      Podsumowanie

      • Opublikowana: 14 maj 2024, 19:40
      • Lokalizacja: Gorzyczki
      • Ogłoszenie ważne do: 31 maj 2024, 00:00