Główny księgowy

 CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY TOSZEK  Toszek  Oferty PUP

Zakres obowiązków

KONKURS szczegóły oferty na stronie:
Kwalifikacje: ukończenie jednolitych ekonomicznych studiów magisterskich, ekonomicznych,
wyższych studiów zawodowych, uzupełniających ekonomicznych studiów magisterskich lub ekonomicznych studiów podyplomowych i posiadanie co najmniej 3-letniej praktyki w księgowości lub ukończenie średniej, policealnej lub pomaturalnej szkoły ekonomicznej i posiadanie co najmniej 6- letniej praktyki w księgowości, Wpisania do rejestru biegłych rewidentów na podstawie odrębnych przepisów; jedna zmiana; miejsce pracy: Toszek

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • wyższe (w tym licencjat)

    Firma oferuje

    • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
    • Wynagrodzenie brutto: od 6 800 do 6 800 PLN +dodatek funkcyjny+dodatek stażowy;brutto
    • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
    • Wymiar etatu: 1

    Data rozpoczęcia:
    07.08.2024
    Strzelecka 35, 44-180 Toszek, powiat: gliwicki, woj: śląskie
    Zawód:
    księgowy
    Zmianowość:
    jedna zmiana

    Wszystkie wymagane dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach, opisane Nabór na wolne stanowisko urzędnicze Głównego Księgowego w Centrum Usług Wspólnych Gminy Toszek do dnia 06 sierpnia 2024r. do godz. 1200 w siedzibie Centrum Usług Wspólnych Gminy Toszek, ul. Strzelecka 35, 44-180 Toszek
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: do 06.08.2024r

    Pracodawca:
    CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH GMINY TOSZEK
    Profil działalności:
    Działalność rachunkowo-księgowa
    Osoba do kontaktu:
    Centrum Usług Wspólnych

    Nazwa Urzędu Pracy:
    Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
    Oferta dodana:
    17.07.2024
    Oferta ważna do:
    06.08.2024

    Podsumowanie

    • Opublikowana: 6 sie 2024, 19:40
    • Lokalizacja: Toszek
    • Ogłoszenie ważne do: 6 sie 2024, 00:00