Kontroler techniczny

 POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII  Gliwice  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Wykształcenie: średnie weterynaryjne lub inne średnie, lub wyższe (np.biologia, chemia, zootechnika, technologia żywności); czynne prawo jazdy kat.B; umiejętność obsługi komputera i pakietu Ms Office; zakres obowiązków: czynności pomocnicze podczas przeprowadzania kontroli w podmiotach prowadzących działalność objętą nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej; czynności pomocnicze przy wykonywaniu badań monitorowanych przez lekarza weterynarii wymagającego bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami; prowadzenie rejestrów podmiotów prowadzących działalność nadzorowaną, w zakresie właściwości zespołu; obsługa systemów i/lub podmiotów prowadzących działalność nadzorowaną, w zakresie właściwości zespołu; obsługa systemów i/lub programów komputerowych dedykowanych Inspekcji Weterynaryjnej; przygotowywanie analiz, projektów pism i decyzji, sprawozdań oraz wniosków w zakresie załatwianych spraw; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali technicy weterynarii
ZawodySzczegoly:
    Wykształcenia:
    • średnie zawodowe, inne, kierunek: weterynaryjne
    WykształceniaSzczegoly:
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
      • Obsługa komputera
      UprawnieniaSzczegoly:
        umiejetnosciSzczegoly:

          Firma oferuje

          • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
          • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN zł brutto
          • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
          • Wymiar etatu: 1

          Data rozpoczęcia:
          01.09.2024
          Miejsce pracy:
          Ku Dołom, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie
          Zawód:
          pozostali technicy weterynarii
          Zmianowość:
          jedna zmiana

          Kontakt osobisty z pracodawcą po uzg. telefonicznym lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 07:30-15:30

          Pracodawca:
          POWIATOWY INSPEKTORAT WETERYNARII
          Profil działalności:
          Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania
          Osoba do kontaktu:
          Marzena Kaperczak
          Nr telefonu:
          32 231 23 50
          gliwice.piw@wetgiw.gov.pl

          Nazwa Urzędu Pracy:
          Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
          Oferta dodana:
          17.07.2024
          Oferta ważna do:
          16.08.2024

          Podsumowanie

          • Opublikowana: 16 sie 2024, 19:40
          • Lokalizacja: Gliwice
          • Ogłoszenie ważne do: 16 sie 2024, 00:00