Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

 MIĘDZYNARODOWA AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA  Zabrze  Oferty PUP

Zakres obowiązków

sprawowanie profesjonalnej opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku przedszkolnym, planowanie oraz organizowanie zajęć z dziećmi według harmonogramu przedszkola, udział w organizowaniu imprez, uroczystości przedszkolnych według ustalonego planu, realizowanie zadań statutowych przedszkola, współdziałanie z nauczycielami, asystentami zatrudnionymi w przedszkolu w celu korelacji treści kształcenia i doskonalenia pracy pedagogicznej, prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania w okresie roku szkolnego.
Praca w godzinach 7.30-15.30 lub 8.00-16.00.

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • wyższe (w tym licencjat)
WykształceniaSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
    UprawnieniaSzczegoly:

      Firma oferuje

      • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
      • Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN wynagrodzenie 5400zł brutto podstawa + premia
      • System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
      • Wymiar etatu: 1

      Informacje

      Data rozpoczęcia:
      01.09.2024
      Data zakończenia:
      31.08.2026
      Miejsce pracy:
      Juliana Ursyna Niemcewicza 1, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie
      Zawód:
      nauczyciel przedszkola
      Zmianowość:
      jedna zmiana
      Liczba godzin w tygodniu:
      40
      40
      Praca w wolne dni:
      NIE

      Aplikowanie

      Sposób aplikowania:
      bezpośrednio do pracodawcy
      Wymagane dokumenty:
      CV
      Sposób kontaktu:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: po umówieniu telefonicznym lub przesłaniu CVsobisty, telefoniczny lub e-mail, Godziny : 8.00 - 16.00

      Dane pracodawcy

      Pracodawca:
      MIĘDZYNARODOWA AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA
      Nr telefonu:
      513 104 883
      biuro@akademiaprzedszkolaka.eu

      Pozostałe dane

      Nazwa Urzędu Pracy:
      Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
      Liczba wolnych miejsc:
      1
      Oferta dodana:
      17.07.2024
      Oferta ważna do:
      03.09.2024

      Podsumowanie

      • Opublikowana: 3 wrz 2024, 19:40
      • Lokalizacja: Zabrze
      • Ogłoszenie ważne do: 3 wrz 2024, 00:00