Specjalista ds. technicznych

 ZAKŁAD DZIAŁALNOŚCI INNOWACYJNEJ "INNOVATOR" Sp.zo.o.  Gliwice  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Wykształcenie: wyższe techniczne; doświadczenie nie jest wymagane; prawo jazdy kat.B; znajomość oprogramowania i środowiska AutoCAD, Ms Office; znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym; zakres obowiązków: wsparcie techniczne działu handlowego; bieżące prowadzenie dokumentacji techniczno-finansowej związanej z procesami technologicznymi; udział w nowych projektach spółki-testy produktów i aplikacji, weryfikacja dokumentacji projektowej i produktowej, tworzenie i aktualizacja procedur; aktywny udział na każdym etapie realizacji zadań od projektowania, poprzez produkcję do instalacji/wdrożenia; udział w wybranych wydarzeniach branżowych; jedna zmiana; gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych) miejsce pracy: Gliwice

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
WykształceniaSzczegoly:
    Języki:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
    JęzykiSzczegoly:
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
      UprawnieniaSzczegoly:

        Wymagania pożądane

        Zawody:
        • Kontroler finansowy
        ZawodySzczegoly:

          Firma oferuje

          • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
          • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 000 PLN brutto
          • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
          • Wymiar etatu: 1
          • Praca stała: TAK

          Data rozpoczęcia:
          19.07.2024
          Sowińskiego gen. J. 5, 44-121 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie
          Zawód:
          inżynier mechanik - technologia mechaniczna
          Zmianowość:
          jedna zmiana

          Dokumenty aplikacyjne wraz z wyrażeniem zgodny na przetwarzanie danych osobowych wysłać na adres e-mail pracodawcy
          Sposób kontaktu:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail

          Pracodawca:
          ZAKŁAD DZIAŁALNOŚCI INNOWACYJNEJ "INNOVATOR" Sp.zo.o.
          Profil działalności:
          Produkcja metali szlachetnych
          Osoba do kontaktu:
          Alicja Skoczylas
          praca@innovator.com.pl

          Nazwa Urzędu Pracy:
          Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
          Oferta dodana:
          18.07.2024
          Oferta ważna do:
          16.08.2024

          Podsumowanie

          • Opublikowana: 16 sie 2024, 19:40
          • Lokalizacja: Gliwice
          • Ogłoszenie ważne do: 16 sie 2024, 00:00