Serwisant-mycie i dezynfekcja wózków sklepowych

 FIRMA HANDLOWA "JEST" JERZY JASTRZĘBSKI  Gliwice  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Wykształcenie: min. zawodowe; mile widziane prawo jazdy kat.B; zakres obowiązków: realizacja usługi bezpośrednio na obiekcie handlowym zgodnie z instrukcją na terenie całego kraju; dbałość o wyposażenie zestawu myjącego oraz auta; systematyczne mycie urządzenia-komory myjącej oraz aut; dbanie o dokumentację; miejsce pracy: teren Polski

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe
WykształceniaSzczegoly:

    Wymagania pożądane

    Zawody:
    • Kierowca samochodu osobowego
    ZawodySzczegoly:
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
      UprawnieniaSzczegoly:

        Firma oferuje

        • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
        • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN zł brutto
        • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
        • Wymiar etatu: 1

        Data rozpoczęcia:
        19.07.2024
        - teren Polski, 44-109 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie
        Zawód:
        kierowca samochodu osobowego
        Zmianowość:
        ruch ciągły

        Wymagane dokumenty:
        Kontakt telefoniczny z pracodawcą
        Sposób kontaktu:
        Preferowane formy kontaktu: telefon

        Pracodawca:
        FIRMA HANDLOWA "JEST" JERZY JASTRZĘBSKI
        Profil działalności:
        Zarządzanie i kierowanie w zakresie prowadzenia działalnośći gospodarczej
        Osoba do kontaktu:
        Arkadiusz Dudwał
        Nr telefonu:
        512 369 214

        Nazwa Urzędu Pracy:
        Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
        Liczba wolnych miejsc:
        3
        Oferta dodana:
        18.07.2024
        Oferta ważna do:
        16.08.2024

        Podsumowanie

        • Opublikowana: 16 sie 2024, 19:40
        • Lokalizacja: Gliwice
        • Ogłoszenie ważne do: 16 sie 2024, 00:00