Specjalista do obsługi sklepu internetowego oraz platform sprzedażowych

 FIRMA DAMONS Damian Szkolny  Kędzierzyn-Koźle  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Umieszczanie produktów na platformach sprzedażowych i ich opisywanie,
dodawanie nowych produktów na stronę sklepu internetowego, obsługa sklepu internetowego, telefoniczna i mailowa obsługa klienta, prowadzenie fanpage`a firmy na Facebooku

Wymagania pożądane

Wykształcenia:
  • średnie ogólnokształcące, brak
WykształceniaSzczegoly:
  • Array

Wymagania dodatkowe

Zawody:
  • Specjalista sprzedaży internetowej
ZawodySzczegoly:
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
  • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN wynagrodzenie zasadnicze + premia uznaniowa
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia:
01.06.2020
BEMA 15, 47-224 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
Zawód:
specjalista sprzedaży internetowej
Zmianowość:
jedna zmiana
Praca w wolne dni:
NIE

Wymagane dokumenty:
CV + list motywacyjny
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Pracodawca:
FIRMA DAMONS Damian Szkolny
Profil działalności:
PRODUKCJA ODZIEŻY SPORTOWEJ
Osoba do kontaktu:
Damian Szkolny
Nr telefonu:
77 4834031
sekretariat@c-sport.pl

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Liczba wolnych miejsc:
1
Oferta dodana:
22.05.2020
Oferta ważna do:
30.10.2020

Podsumowanie

  • Opublikowana: 24 wrz 2020, 19:40
  • Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
  • Ogłoszenie ważne do: 30 paź 2020, 00:00