Pomocnik montera instalacji sanitarnych/ pracownik fizyczny

 Nowrem Group  Rybnik  Praca fizyczna

NOWREM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma – Integrator technologii budowlanych i systemów instalacyjnych zatrudni pracowników na stanowisku:

POMOCNIK MONTERA INSTALACJI SANITARNYCH / PRACOWNIK FIZYCZNY

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności.

Miejsce pracy: Rybnik

Zakres obowiązków:

  • Pomoc przy pracach montażowych urządzeń i instalacji: wodnych, kanalizacyjnych, c.o., gazowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, itp.

  • pomoc przy utrzymaniu i bieżącym serwisowaniu i konserwacji obiektów, urządzeń i instalacji

  • wykonywanie drobnych prac budowlanych i naprawczych

  • wykonywanie prac gospodarczych

  • transport i zaopatrzenie miejsc prowadzenia prac

  • utrzymanie czystości w miejscu prowadzonych prac

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe

  • praktyczna obsługa narzędzi, maszyn, elektronarzędzi

  • prawo jazdy kat. „B”,

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • punktualność

  • umiejętności manualne oraz sprawność fizyczna

  • znajomość branży sanitarnej i budowlanej

  • uprawnienia energetyczne SEP – dodatkowy atut

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet socjalno- pracowniczy, odzież i środki BHP

  • rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez ustawiczne szkolenia branżowe

  • samochód służbowy w godzinach pracy

  • niezbędne, profesjonalne narzędzia pracy

  • profesjonalne zaplecze techniczne

  • Karta multisport

Aplikuj na to stanowisko wysyłając swoje CV na email: k.chlopek@nowrem.pl
Więcej informacji pod numerem tel.: 605 609 419

Podsumowanie

  • Opublikowana: 28 sie 2024, 15:09
  • Lokalizacja: Rybnik
  • Ogłoszenie ważne do: 28 wrz 2024, 15:33