Pracownik hali - oferta dla osób z niepełnosprawnościami

 "AUCHAN POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Gliwice  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Wykształcenie, doświadczenie : brak wymagań; zakres obowiązków: budowanie pozytywnych relacji i więzi z klientami; zapewnienie dostępności i wyboru produktów oraz prawidłowe ich oznaczenie; dbałość o świeżość i jakość sprzedawanego asortymentu; doradztwo w wyborze wędlin, mięs (serów, ryb); trzy zmiany; możliwość pracy na 1/2 etatu; miejsce pracy: Auchan Gliwice, ul. Rybnicka;

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Ekspozytor towarów (merchandiser)
ZawodySzczegoly:
    Wykształcenia:
    • brak lub niepełne podstawowe

      Firma oferuje

      • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
      • Wynagrodzenie brutto: od 4 350 do 4 600 PLN brutto
      • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
      • Wymiar etatu: 1

      Data rozpoczęcia:
      17.09.2024
      Rybnicka 207, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie
      Zawód:
      ekspozytor towarów (merchandiser)
      Zmianowość:
      trzy zmiany
      Praca w wolne dni:
      TAK

      Wymagane dokumenty:
      Kontakt telefoniczny z pracodawcą
      Sposób kontaktu:
      Preferowane formy kontaktu: telefon

      Pracodawca:
      "AUCHAN POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Profil działalności:
      SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
      Osoba do kontaktu:
      Justyna Skalna
      Nr telefonu:
      502 446 896

      Nazwa Urzędu Pracy:
      Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
      Liczba wolnych miejsc:
      2
      Oferta dodana:
      16.09.2024
      Oferta ważna do:
      15.10.2024

      Podsumowanie

      • Opublikowana: 18 wrz 2024, 19:40
      • Lokalizacja: Gliwice
      • Ogłoszenie ważne do: 15 paź 2024, 00:00