EXTRAL Sp. z o.o.

 Produkcja i przemysł  Żory

EXTRAL to nie tylko profile aluminiowe, bo nie samym aluminium żyje człowiek.
Poznajmy się, a może ta znajomość przerodzi się w długoletnią współpracę.

  • Extral Sp. z o.o. to prasownia profili aluminiowych działająca w Żorach od 2008 roku. Jest to firma w 100% zaangażowanym polskim kapitałem.
  • Extral postrzegany jest na rynku jako rzetelna, wiarygodna firma znana z wysokiej jakości oferowanych produktów i usług. Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu i staramy się wypełniać swoje obowiązki najlepiej jak potrafimy.
  • Extral jest jednym z największym producentów profili aluminiowych w Polsce. Oprócz produkcji profili i komponentów firma zajmuje się ich fabrykacją i kompletacją. Wysyłka gotowych produktów odbywa się na krajowy oraz zagraniczny rynek.

  • W firmie panuje rodzinny styl prowadzenia i zarządzania, konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju opartego na innowacyjności, ale najważniejszą wartością jest kapitał ludzki, który decyduje o sukcesie przedsiębiorstwa na rynku branżowym.
  • Firma zatrudnia obecnie prawie 500 osób i wciąż się rozwija. Z roku na rok zwiększa się liczba pracowników oraz powierzchnia hal produkcyjnych i biurowych. Rekrutacja w firmie prowadzona jest cały czas. Wraz ze wzrostem produkcji i sprzedaży konieczne jest zatrudnianie nowych osób. Może kolejną osoba, która do nas dołączy, będziesz TY!

NA BANK TO DOCENISZ!

Sprawdź co zyskujesz pracując z nami.

Pracodawca dba o pracownika i przykłada dużą wagę do tego, aby czuł się on częścią przedsiębiorstwa. W firmie Extral funkcjonuje system motywacyjny przeznaczony dla pracowników oraz ich rodzin. System ten powstał w celu stworzenia przejrzystego środowiska pracy oraz dobrej atmosfery w przedsiębiorstwie przynoszącej korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcy.

O tym co dzieje się u nas dowiesz się na bieżąco śledząc nas na Facebooku: https://www.facebook.com/ExtralAluminiumZory 

Zobacz kogo aktualnie poszukujemy: OFERTY PRACY:
https://extral.com/kariera#/_e_oferty-pracy1

 

Informacje

Otrzymuj oferty pracy

Zapisz się na newsletter.