Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o.

 Media/sztuka/rozrywka  Racibórz

Jesteśmy Wydawnictwem o największym zasięgu medialnym w regionie, z ponad 28-letnim doświadczeniem dziennikarskim i reklamowym na rynku. Wydajemy 5 gazet: 2 tygodniki, ukazujące się w każdy wtorek – Nowiny Raciborskie i Nowiny Wodzisławskie, 3 miesięczniki – Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie i Magazyn Rybnicki Nowiny.pl. Nasz portal www.nowiny.pl to najlepszy portal lokalny w Polsce w prestiżowym konkursie SGL Local Press 2016 (nominowany do głównej nagrody w każdej edycji konkursu nieprzerwanie od 6 lat). Prowadzimy także profil na Facebooku i Instagramie, portal rekrutacyjny www.praca.nowiny.pl, sklep www.sklep.nowiny.pl oraz Drukranię Nowiny (www.drukarnia.nowiny.pl), oferującą druk cyfrowy, offsetowy, konfekcjonowanie. Publikujemy także książki o różnorodnej tematyce.
Na bieżąco publikujemy informacje o najważniejszych wydarzeniach w regionie (społecznych, ekonomicznych, kulturalnych, sportowych). W każdym miesiącu publikujemy na naszym portalu ok. 1200 newsów, tysiące zdjęć i filmy video. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego.

Skutecznie przeprowadzamy kampanie reklamowe, informacyjne dla lokalnych firm i instytucji, a także autorskie projekty społeczne i medialne. m.in.: "Czas na zawodowców", "Kapsuła Czasu", "RowerON. Wsiadaj na koło, będzie wesoło", "Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty", "Czas na śląskie".

Jesteś dziennikarzem? Masz zmysł obserwatorski, lekkie pióro i umiejętność chwytania informacji nawet ze źródeł, które ich niechętnie udzielają - być może szukamy właśnie Ciebie!

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszym Wydawnictwie serdecznie zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem mail: praca@nowiny.pl

 

Informacje

Otrzymuj oferty pracy

Zapisz się na newsletter.