Specjalista kontroli jakości

 IRON FORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Zabrze  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Współpraca z klientami i dostawcami w celu utrzymania najwyższych standardów jakości w zakładzie. Kontrola produktu mająca na celu spełnienie wymagań klienta, firmy i systemu. Analiza problemów i procesów produkcyjnych za pomocą narzędzi wysokiej jakości, takich jak 8D, 5WHY. Przeprowadzenie wewnętrznych i zewnętrznych audytów w celu upewnienia się, że proces i produkty są wytwarzane zgodnie ze specyfikacją. Opracowanie planu kontroli, zebranie i przesłanie klientowi PPAP. Zapewnienie wsparcia technicznego odpowiednim działom w zakładzie. Zatwierdzanie IMDS dostawcy i tworzenie IMDS dla klienta. Podejmowanie odpowiednich działań w oparciu o analizę pierwotnych przyczyn w celu zapewnienia ciągłości produkcji. Coroczne audyty procesów.

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Specjalista kontroli jakości (wymagany staż - lata: 2)
ZawodySzczegoly:
  • Array
Wykształcenia:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
WykształceniaSzczegoly:
  • Array
Języki:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
JęzykiSzczegoly:
  • Array
Uprawnienia:
  • Obsługa programu Excel
  • Znajomość pakietu MS Office
umiejetnosciSzczegoly:
  • Array
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie brutto: 5 000 - 6 000 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1

Data rozpoczęcia:
01.02.2021
Macieja Wilczka 6, 41-807 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie
Zawód:
specjalista kontroli jakości
Zmianowość:
jedna zmiana

Wymagane dokumenty:
CV przesłać na adres e-mail: rekrutacja@pl.irf.com.tw
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: kontakt telefoniczny lub e-mail, Godziny : 9.00 - 15.00

Pracodawca:
IRON FORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nr telefonu:
798 838 080
rekrutacja@pl.irf.com.tw

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Oferta dodana:
13.01.2021
Oferta ważna do:
31.03.2021

Podsumowanie

  • Opublikowana: 18 mar 2021, 18:40
  • Lokalizacja: Zabrze
  • Ogłoszenie ważne do: 31 mar 2021, 00:00