Przedstawiciel handlowy

 CHCEOZE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Jastrzębie-Zdrój  Oferty PUP

Zakres obowiązków

telefoniczne pozyskiwanie klienta, przygotowywanie umów i ofert handlowych

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość branży odnawialnych źródeł energii
  • wysokie zdolności komunikacyjne
umiejetnosciSzczegoly:

    Wymagania dodatkowe

    Wykształcenia:
    • brak lub niepełne podstawowe

      Firma oferuje

      • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 6 000 PLN + prowizja możliwość pracy zdalnej
      • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
      • Wymiar etatu: 1

      Data rozpoczęcia:
      01.12.2022
      Opolska 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie
      Zawód:
      przedstawiciel handlowy
      Zmianowość:
      jedna zmiana

      Wymagane dokumenty:
      CV
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8.00-16.00

      Pracodawca:
      CHCEOZE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Profil działalności:
      odnawialne źródła energii
      Osoba do kontaktu:
      Gruszka Jakub
      Nr telefonu:
      733672110
      kontakt@chceoze.pl

      Nazwa Urzędu Pracy:
      Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
      Liczba wolnych miejsc:
      2
      Oferta dodana:
      01.12.2022
      Oferta ważna do:
      24.02.2023

      Podsumowanie

      • Opublikowana: 23 lut 2023, 18:40
      • Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
      • Ogłoszenie ważne do: 24 lut 2023, 00:00