Kierowca samochodu powyżej 3,5 tony

 "POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"  Zabrze  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Prowadzenie pojazdu o masie pow. 3,5 tony, doręczanie i odbiór korespondencji w firmach i instytucjach, załadunek i rozładunek przesyłek pocztowych.
Praca na 3 zmiany, praca w godzinach popołudniowych, nocnych i w weekendy. Trasy mogą być np. do WER Łódź, WER Warszawa, WER Szczecin, kierowcy mają zapewnione noclegi w hotelach pracowniczych przy WER. (Wydział Ekspedycyjno-Rozdzielczy Poczty Polskiej SA)

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • podstawowe
WykształceniaSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C + E
    • Prawo jazdy kat. C
    UprawnieniaSzczegoly:

      Wymagania pożądane

      • zasadnicze zawodowe

        Firma oferuje

        • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
        • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 do 4 600 PLN w zależności od kategorii prawa jazdy
        • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
        • Wymiar etatu: 1

        Informacje

        Data rozpoczęcia:
        09.01.2023
        Miejsce pracy:
        Macieja Mielżyńskiego 5, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie
        Zawód:
        kierowca samochodu ciężarowego
        Zmianowość:
        trzy zmiany
        Liczba godzin w tygodniu:
        40
        40
        Praca w wolne dni:
        NIE

        Aplikowanie

        Sposób aplikowania:
        bezpośrednio do pracodawcy
        Wymagane dokumenty:
        CV przesłać na adres e-mail
        Sposób kontaktu:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: po przesłaniu CV na adres e-mail, Godziny : 8.00-15.00

        Dane pracodawcy

        Pracodawca:
        "POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"
        ewa.zycka@poczta-polska.pl

        Pozostałe dane

        Nazwa Urzędu Pracy:
        Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
        Liczba wolnych miejsc:
        4
        Oferta dodana:
        09.01.2023
        Oferta ważna do:
        09.03.2023

        Podsumowanie

        • Opublikowana: 5 lut 2023, 18:40
        • Lokalizacja: Zabrze
        • Ogłoszenie ważne do: 9 mar 2023, 00:00