Przedstawiciel handlowy

 Handel Hurtowy i Detaliczny S.C. Marta Wróbel, Zofia Kawecka  Wodzisław Śląski  Oferty PUP

Zakres obowiązków

- reprezentowanie firmy na zewnątrz
- sprzedaż artykułów,
- pozyskiwanie nowych klientów,
- dbanie o dobre realcje z klientami.

Praca w terenie.

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie zawodowe
WykształceniaSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    • obsługa komputera
    UprawnieniaSzczegoly:
      umiejetnosciSzczegoly:

        Firma oferuje

        • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
        • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN + premia od obrotu. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-cy z późniejszym zatrudnieniem na czas nieokreślony.
        • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
        • Wymiar etatu: 1

        Data rozpoczęcia:
        01.02.2023
        Marklowicka 30B, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie
        Zawód:
        przedstawiciel handlowy
        Zmianowość:
        jedna zmiana

        Wymagane dokumenty:
        CV
        Sposób kontaktu:
        Preferowane formy kontaktu: telefon

        Handel Hurtowy i Detaliczny S.C. Marta Wróbel, Zofia Kawecka
        Osoba do kontaktu:
        Marta Wróbel
        Nr telefonu:
        503155801

        Nazwa Urzędu Pracy:
        Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
        Oferta dodana:
        27.01.2023
        Oferta ważna do:
        28.02.2023

        Podsumowanie

        • Opublikowana: 28 lut 2023, 18:40
        • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
        • Ogłoszenie ważne do: 28 lut 2023, 00:00