Grafik komputerowy

 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "CARBOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Jastrzębie-Zdrój  Oferty PUP

Zakres obowiązków

tworzenie nowych koncepcji graficznych produktów, rozwijanie istniejących koncepcji graficznych, nadzorowanie projektów graficznych od projektu do plików produkcyjnych, weryfikacja jakości przygotowywanych plików przekazywanych do produkcji, aprobowanie produkcji projektów pod względem poprawności druku, przygotowywanie materiałów do druku, współpraca z działami zaangażowanymi w proces produkcji i sprzedaży.
Praca w godz. 08.00-16.00

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie ogólnokształcące
WykształceniaSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • wykształcenie średnie, wyższe mile widziane
    • bardzo dobra znajomość programów graficznych: Photoshop, Illustrator, Indesign
    • kreatywność
    • samodzielność w wykonywaniu zadań
    • dobra organizacja pracy
    UprawnieniaSzczegoly:
      umiejetnosciSzczegoly:

        Wymagania pożądane

        • mile widziane doświadczenie w zawodzie
        • mile widziana znajomość języków obcych

          Firma oferuje

          • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
          • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 6 300 PLN
          • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
          • Wymiar etatu: 1
          • Praca stała: TAK

          Data rozpoczęcia:
          14.03.2023
          44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie
          Zawód:
          grafik komputerowy dtp
          Zmianowość:
          jedna zmiana

          dokumenty aplikacyjne należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@carbotex.pl
          Sposób kontaktu:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail

          PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "CARBOTEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
          rekrutacja@carbotex.pl

          Nazwa Urzędu Pracy:
          Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
          Oferta dodana:
          14.03.2023
          Oferta ważna do:
          12.04.2023

          Podsumowanie

          • Opublikowana: 31 mar 2023, 19:40
          • Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
          • Ogłoszenie ważne do: 12 kwi 2023, 00:00