Specjalista ds. obsługi klienta

 SONNEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Radlin  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Kompleksowa obsługa procesu sprzedaży, sprawdzanie poprawności zamówień, składanie zamówień, koordynacja ich realizacji, czuwanie nad terminem realizacji, kompleksowa obsługa klienta, doradztwo, przygotowywanie ofert.

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie zawodowe
WykształceniaSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
    UprawnieniaSzczegoly:

      Firma oferuje

      • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 5 000 PLN
      • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
      • Wymiar etatu: 1

      Informacje

      Data rozpoczęcia:
      15.04.2024
      Miejsce pracy:
      Rybnicka 158, 44-310 Radlin, powiat: wodzisławski, woj: śląskie
      Zawód:
      doradca klienta
      Zmianowość:
      jedna zmiana
      Liczba godzin w tygodniu:
      40
      40
      Praca w wolne dni:
      NIE

      Aplikowanie

      Sposób aplikowania:
      bezpośrednio do pracodawcy
      Wymagane dokumenty:
      CV
      Sposób kontaktu:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

      Dane pracodawcy

      Pracodawca:
      SONNEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Profil działalności:
      Sprzedaż i montaż zadaszeń tarasowych, www.sonnea.pl
      Osoba do kontaktu:
      Dominika Marszolik
      Nr telefonu:
      792782741
      d.marszolik@erigo.com.pl

      Pozostałe dane

      Nazwa Urzędu Pracy:
      Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
      Liczba wolnych miejsc:
      1
      Oferta dodana:
      10.04.2024
      Oferta ważna do:
      30.04.2024

      Podsumowanie

      • Opublikowana: 11 kwi 2024, 19:40
      • Lokalizacja: Radlin
      • Ogłoszenie ważne do: 30 kwi 2024, 00:00