Sprzedawca- kasjer

 Sylwia Niemczyk  Jastrzębie-Zdrój  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Obsługa klienta, przyjęcie i wykładanie towaru, dbałość o ekspozycję towaru, praca na kasie, dbałość o czystość na sklepie
Praca w godzinach 6:00-14:00, 13:00-21:00

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe
WykształceniaSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
    • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
    UprawnieniaSzczegoly:
      umiejetnosciSzczegoly:

        Firma oferuje

        • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
        • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN sklep Lewiatan
        • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
        • Wymiar etatu: 1

        Data rozpoczęcia:
        25.04.2024
        Cieszyńska 116, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie
        Zawód:
        sprzedawca
        Zmianowość:
        dwie zmiany

        osobisty od godz.13.00-19.00 na sklepie (Cieszyńska 116, 44-335 Jastrzębie-Zdrój)
        Sposób kontaktu:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście

        Pracodawca:
        Sylwia Niemczyk

        Nazwa Urzędu Pracy:
        Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
        Liczba wolnych miejsc:
        2
        Oferta dodana:
        25.04.2024
        Oferta ważna do:
        24.05.2024

        Podsumowanie

        • Opublikowana: 18 maj 2024, 19:40
        • Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
        • Ogłoszenie ważne do: 24 maj 2024, 00:00