Elektryk

 SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 1 IM.PROF.STANISŁAWA SZYSZKO ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH  Zabrze  Oferty PUP

Zakres obowiązków

1. Nadzór na prawidłowością pracy maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych.
2. Kontrola prawidłowości eksploatacji odbiorów elektrycznych.
3. Konserwacja i drobne naprawy instalacji sieci, maszyn i urządzeń elektrycznych.
4. Kontrola stanu bezpieczeństwa tablic elektrycznych.
5. Sprawdzanie i konserwacja złączy instalacji piorunochronnej.
6. Kontrola, konserwacja oraz próbna praca agregatów prądotwórczych.

Praca na okres próbny 2 miesięcy, następnie umowa na czas określony.
Praca na trzy zmiany (w tym soboty, niedziele, święta) w godzinach 7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00.

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Elektryk* (wymagany staż - lata: 3)
ZawodySzczegoly:
    Wykształcenia:
    • zasadnicze zawodowe, elektryczne
    WykształceniaSzczegoly:

      Firma oferuje

      • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
      • Wynagrodzenie brutto: od 4 550 PLN Wskazane w ofercie wynagrodzenie jest wynagrodzeniem zasadniczym. Ponad powyższe wypłacany jest dodatek za "wysługę lat" zależny od udokumentowanego stażu pracy (do 20% wynagrodzenia zasadniczego), dodatek za pracę w godzinach świątecznych. W Szpitalu funkcjonuje również ZFŚS.
      • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
      • Wymiar etatu: 1

      Informacje

      Data rozpoczęcia:
      01.06.2024
      Miejsce pracy:
      3 Maja 13-15, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie
      Zawód:
      elektryk
      Zmianowość:
      trzy zmiany
      Liczba godzin w tygodniu:
      40
      40
      Praca w wolne dni:
      TAK

      Aplikowanie

      Sposób aplikowania:
      bezpośrednio do pracodawcy
      Wymagane dokumenty:
      CV
      Sposób kontaktu:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kontakt telefoniczny, e-mailowy lub osobisty (Dział Techniczny - budynek Nr 32), Godziny : 7:00-14:30

      Dane pracodawcy

      Pracodawca:
      SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 1 IM.PROF.STANISŁAWA SZYSZKO ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH
      Osoba do kontaktu:
      Robert Galinajtys
      Nr telefonu:
      32 370 45 12
      rgalinajtys@szpital.zabrze.pl

      Pozostałe dane

      Nazwa Urzędu Pracy:
      Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
      Liczba wolnych miejsc:
      1
      Oferta dodana:
      17.05.2024
      Oferta ważna do:
      16.08.2024

      Podsumowanie

      • Opublikowana: 16 sie 2024, 19:40
      • Lokalizacja: Zabrze
      • Ogłoszenie ważne do: 16 sie 2024, 00:00