ślusarz narzędziowy

 FILTROMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Czernica  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Wykonywanie napraw narzędzi do tłoczenia, wykrawania, zgrzewania i montażu, wykonywanie przeglądów i konserwacji narzędzi, rozwiązywanie bieżących problemów związanych z narzędziami, obsługa maszyn do obróbki skrawaniem, wsparcie w zakresie modyfikacji i usprawnień narzędzi, współpraca z działem produkcyjnym oraz konstrukcyjnym. Wymagana znajomość obsługi narzędzi pomiarowych, znajomość rysunku technicznego, umiejętność wykonywania odręcznych szkiców, znajomość obsługi maszyn do obróbki skrawaniem konwencjonalnej, mile widziane uprawnienia operatora wózków widłowych i obsługi suwnic, minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku. Kontakt z pracodawcą osobisty, telefoniczny oraz e-mailowy na adres: kadry@filtromex.pl

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe
WykształceniaSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi.
    • czytanie rysunku technicznego
    umiejetnosciSzczegoly:

      Firma oferuje

      • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
      • Wymiar etatu: 1

      Informacje

      Data rozpoczęcia:
      16.07.2024
      Miejsce pracy:
      Górnicza 1, 44-282 Czernica, powiat: rybnicki, woj: śląskie
      Zawód:
      Zmianowość:
      jedna zmiana
      Liczba godzin w tygodniu:
      40
      40
      Praca w wolne dni:
      NIE

      Aplikowanie

      Sposób aplikowania:
      bezpośrednio do pracodawcy
      Wymagane dokumenty:
      CV
      Sposób kontaktu:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

      Dane pracodawcy

      Pracodawca:
      FILTROMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Profil działalności:
      Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych
      Osoba do kontaktu:
      Monika Oleś
      Nr telefonu:
      698631497
      kadry@filtromex.pl

      Pozostałe dane

      Nazwa Urzędu Pracy:
      Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
      Liczba wolnych miejsc:
      1
      Oferta dodana:
      16.07.2024
      Oferta ważna do:
      31.08.2024

      Podsumowanie

      • Opublikowana: 31 sie 2024, 19:40
      • Lokalizacja: Czernica
      • Ogłoszenie ważne do: 31 sie 2024, 00:00