Specjalista ds. technicznych

 ZAKŁAD DZIAŁALNOŚCI INNOWACYJNEJ "INNOVATOR" Sp. z o.o.  Gliwice  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Wykształcenie: wyższe techniczne; doświadczenie nie jest wymagane; prawo jazdy kat. B; znajomość oprogramowania i środowiska AutoCAD, Ms Office; znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym; zakres obowiązków: wsparcie techniczne działu handlowego; bieżące prowadzenie dokumentacji techniczno-finansowej związanej z procesami technologicznymi; udział w nowych projektach spółki-testy produktów i aplikacji, weryfikacja dokumentacji projektowej i produktowej, tworzenie i aktualizacja procedur; aktywny udział na każdym etapie realizacji zadań od projektowania, poprzez produkcję do instalacji/wdrożenia; udział w wybranych wydarzeniach branżowych; jedna zmiana; gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych) miejsce pracy: Gliwice

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
WykształceniaSzczegoly:
    Języki:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
    JęzykiSzczegoly:
      Uprawnienia:
      • Prawo jazdy kat. B
      UprawnieniaSzczegoly:

        Firma oferuje

        • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony
        • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 000 PLN brutto
        • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
        • Wymiar etatu: 1
        • Praca stała: TAK

        Data rozpoczęcia:
        23.09.2024
        Sowińskiego gen. J. 5, 44-121 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie
        Zawód:
        inżynier mechanik - technologia mechaniczna
        Zmianowość:
        jedna zmiana

        Kontakt osobisty, telefoniczny lub dokumenty aplikacyjne wraz z wyrażeniem zgodny na przetwarzanie danych osobowych wysłać na adres e-mail pracodawcy
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8-13

        Pracodawca:
        ZAKŁAD DZIAŁALNOŚCI INNOWACYJNEJ "INNOVATOR" Sp. z o.o.
        Profil działalności:
        Produkcja metali szlachetnych
        Osoba do kontaktu:
        Alicja Skoczylas
        Nr telefonu:
        32 238 02 01
        praca@innovator.com.pl

        Nazwa Urzędu Pracy:
        Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
        Oferta dodana:
        16.09.2024
        Oferta ważna do:
        15.10.2024

        Podsumowanie

        • Opublikowana: 18 wrz 2024, 19:40
        • Lokalizacja: Gliwice
        • Ogłoszenie ważne do: 15 paź 2024, 00:00