Operator urządzeń wykańczających

 ZARMEN FPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Zdzieszowice  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Pracownik świadczy pracę na terenie hali produkcyjnej. Do jego zadań należy przeprowadzenie wstępnej identyfikacji materiału znajdującego się na składowisku, odczytanie numerów, potwierdzenie zamówienia, sporządzenie odręcznego spisu. Podczas obróbki materiału pracownik wykorzystuje szlifierki, przecinarkę taśmową. Po zakończeniu procesu wykańczającego pracownik transportuje lub pomaga w transportowaniu materiału na plac składowania. Operator urządzeń wykańczających przygotowuje również próbki dla działu jakości.

Wymagania pożądane

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe, brak
WykształceniaSzczegoly:
  • Array

Firma oferuje

  • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
  • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
  • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Wymiar etatu: 1
  • Praca stała: TAK

Data rozpoczęcia:
01.01.2020
FILARSKIEGO 39, 47-330 Zdzieszowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie
Zawód:
operator urządzeń walcowni
Zmianowość:
dwie zmiany

Wymagane dokumenty:
Kontakt telefoniczny, e-mail
Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Pracodawca:
ZARMEN FPA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Osoba do kontaktu:
MARZENA KOLIBOWSKA
Nr telefonu:
077-545-70-07
BIURO@ZARMENFPA.PL

Nazwa Urzędu Pracy:
Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Oferta dodana:
18.11.2019
Oferta ważna do:
30.04.2020

Podsumowanie

  • Opublikowana: 30 kwi 2020, 19:40
  • Lokalizacja: Zdzieszowice
  • Ogłoszenie ważne do: 30 kwi 2020, 00:00