Asystent sędziego

 SĄD REJONOWY W GLIWICACH  Gliwice  Oferty PUP

Zakres obowiązków

KONKURS: Szczegóy na stronie www.gliwice.sr.gov.pl praca w sądzie - aktualne oferty pracy

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • wyższe (w tym licencjat), prawnicze

    Firma oferuje

    • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
    • Wynagrodzenie brutto: od 5 232 do 5 232 PLN zł brutto
    • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
    • Wymiar etatu: 1

    Data rozpoczęcia:
    15.06.2024
    Powstańców Warszawy 23, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie
    pozostali specjaliści z dziedziny prawa gdzie indziej niesklasyfikowani
    Zmianowość:
    jedna zmiana

    KONKURS OKDR.110.15.2024: Szczegóły na stronie www.gliwice.sr.gov.pl
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: do 20.05.2024, Godziny : 7:30-15:30

    Pracodawca:
    SĄD REJONOWY W GLIWICACH
    Profil działalności:
    Wymiar sprawiedliwości
    Osoba do kontaktu:
    Dział Kadr
    Nr telefonu:
    32 33 87 776

    Nazwa Urzędu Pracy:
    Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
    Liczba wolnych miejsc:
    2
    Oferta dodana:
    26.04.2024
    Oferta ważna do:
    20.05.2024

    Podsumowanie

    • Opublikowana: 18 maj 2024, 19:40
    • Lokalizacja: Gliwice
    • Ogłoszenie ważne do: 20 maj 2024, 00:00