Stylistyka paznokci dłoni i stóp

 kontakt przez PUP  Knurów  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia
Wykształcenie średnie; wykonywanie paznokci żelowych, hybrydowych i z przedłużeniem, obsługa klienta; jedna zmiana; miejsce pracy: Knurów

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Manikiurzystka
ZawodySzczegoly:

    Wymagania pożądane

    Wykształcenia:
    • średnie zawodowe, inne, kierunek: kosmetyczka

      Firma oferuje

      • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLN brutto
      • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
      • Wymiar etatu: 1

      Data rozpoczęcia:
      06.05.2024
      Miejsce pracy:
      Knurów, powiat: gliwicki, woj: śląskie
      Zawód:
      manikiurzystka
      Zmianowość:
      dwie zmiany

      Sposób aplikowania:
      za pośrednictwem urzędu
      Osobiste zgłoszenie w CAZ Gliwice w pok. 007 w celu wydania skierowania do pracodawcy

      Pracodawca:
      kontakt przez PUP
      Osoba do kontaktu:
      Dział PP
      Nr telefonu:
      32 44 23 81 (83)

      Nazwa Urzędu Pracy:
      Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
      Oferta dodana:
      26.04.2024
      Oferta ważna do:
      25.05.2024

      Podsumowanie

      • Opublikowana: 18 maj 2024, 19:40
      • Lokalizacja: Knurów
      • Ogłoszenie ważne do: 25 maj 2024, 00:00