Asystent ds. sprzedaży

 Bank Spółdzielczy w Namysłowie  Branice  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Sprzedaż produktów bankowych.

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
WykształceniaSzczegoly:
    Uprawnienia:
    • umiejętność pracy w zespole
    • samodzielność w działaniu,bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy
    umiejetnosciSzczegoly:

      Firma oferuje

      • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony
      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
      • Wymiar etatu: 1

      Data rozpoczęcia:
      01.10.2024
      Data zakończenia:
      30.09.2025
      Miejsce pracy:
      48-140 Branice, powiat: głubczycki, woj: opolskie
      Zawód:
      kasjer bankowy
      Zmianowość:
      jedna zmiana

      Wymagane dokumenty:
      cv+list motywacyjny
      Sposób kontaktu:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

      Pracodawca:
      Bank Spółdzielczy w Namysłowie
      Osoba do kontaktu:
      Jolanta Stefan
      Nr telefonu:
      77 410 9100 wew. 105
      rekrutacja@bsnamyslow.com.pl

      Nazwa Urzędu Pracy:
      Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach
      Oferta dodana:
      06.09.2024
      Oferta ważna do:
      30.09.2024

      Podsumowanie

      • Opublikowana: 18 wrz 2024, 19:40
      • Lokalizacja: Branice
      • Ogłoszenie ważne do: 30 wrz 2024, 00:00