Monter

 kontakt przez PUP  Zabrze  Oferty PUP

Zakres obowiązków

wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych sieci i urządzeń sanitarnych + prace towarzyszące.

Delegacje na terenie całego kraju.

OFERTA PRACY RÓWNIEŻ DLA OSÓB Z UKRAINY (z komunikatywną znajomością języka poskiego).

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Monter sieci i instalacji sanitarnych* (wymagany staż - lata: 2)
ZawodySzczegoly:
    Wykształcenia:
    • podstawowe

      Firma oferuje

      • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 8 000 PLN
      • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
      • Wymiar etatu: 1

      Data rozpoczęcia:
      11.07.2024
      Miejsce pracy:
      Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie
      Zawód:
      monter sieci i instalacji sanitarnych
      Zmianowość:
      jedna zmiana

      Sposób aplikowania:
      za pośrednictwem urzędu
      CV Kontakt z pracodawcą telefoniczny w godzinach 7.00-20.00. tel. 535 274 358.

      Pracodawca:
      kontakt przez PUP
      Osoba do kontaktu:
      Doradca klienta
      Nr telefonu:
      32 277 90 14

      Nazwa Urzędu Pracy:
      Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
      Liczba wolnych miejsc:
      2
      Oferta dodana:
      11.07.2024
      Oferta ważna do:
      11.10.2024

      Podsumowanie

      • Opublikowana: 19 wrz 2024, 19:40
      • Lokalizacja: Zabrze
      • Ogłoszenie ważne do: 11 paź 2024, 00:00