Lakiernik

 "MP DESIGN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ  Rybnik  Oferty PUP

Zakres obowiązków

Obróbka lakiernicza(szlifowanie, szpachlowanie).Wymagane wykształcenie zawodowe - lakiernik. Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Podania można składać e-mailem: mpdesign@wp.pl.

Wymagania konieczne

Wykształcenia:
  • zasadnicze zawodowe

    Firma oferuje

    • Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny
    • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
    • System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
    • Wymiar etatu: 1

    Data rozpoczęcia:
    19.09.2024
    Miejsce pracy:
    Sosnowa 25, 44-203 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie
    Zawód:
    lakiernik
    Zmianowość:
    jedna zmiana

    Wymagane dokumenty:
    CV
    Sposób kontaktu:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

    Pracodawca:
    "MP DESIGN" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Profil działalności:
    Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych
    Osoba do kontaktu:
    Karolina Sitko
    Nr telefonu:
    501787552
    mpdesign@wp.pl

    Nazwa Urzędu Pracy:
    Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
    Oferta dodana:
    19.09.2024
    Oferta ważna do:
    18.10.2024

    Podsumowanie

    • Opublikowana: 19 wrz 2024, 19:40
    • Lokalizacja: Rybnik
    • Ogłoszenie ważne do: 18 paź 2024, 00:00